Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

Çok kişisel bir şey paylaşacam sizinle.
Baya bir süredir spor falan yapıyorum ama hafif hafif, bir sürü spor merkezi değiştirdim hepsi göğsünü şekle sokarız falan filan dediler alt kısım yıllardır düzelmedi jinekomasti falan gibi şeyler okudum garbıçtaki göğüs kası bölümünde nebilim bilemedim tişört falan giydiğimde yolda çekiniyorum resmen sorduklarım normal görünüyor diyor falan ama öyle işte.

Cevizergenmememsi+18

http://i.imgur.com/izG1M.jpg

kardes ergenlige girmissin
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

Çok kişisel bir şey paylaşacam sizinle.
Baya bir süredir spor falan yapıyorum ama hafif hafif, bir sürü spor merkezi değiştirdim hepsi göğsünü şekle sokarız falan filan dediler alt kısım yıllardır düzelmedi jinekomasti falan gibi şeyler okudum garbıçtaki göğüs kası bölümünde nebilim bilemedim tişört falan giydiğimde yolda çekiniyorum resmen sorduklarım normal görünüyor diyor falan ama öyle işte.

Cevizergenmememsi+18

http://i.imgur.com/izG1M.jpg

göğüslerde bi sıkıntı yok gibi neden bu kadar taktın ki, orada görünümü bozan sanki alttan 1-2 kaburga aldırmışsın gibi duruyor göğüs kafesin
postür bozuklugu falan olabilir bilemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

sinav falan birsey yapmaz abi git adam gibi salonunda calis beslenme ogren antrenman disiplini edin biraz düzgün bir diyetle halledersin goruntuyu takma simdi jinekomasti mi degil mi falan.

sınav nasıl bisi yapmıyo ya bu gögüsü sadece sınavla yaptım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Cheaz said:

Nekro said:

sinav falan birsey yapmaz abi git adam gibi salonunda calis beslenme ogren antrenman disiplini edin biraz düzgün bir diyetle halledersin goruntuyu takma simdi jinekomasti mi degil mi falan.

sınav nasıl bisi yapmıyo ya bu gögüsü sadece sınavla yaptım ben

çok yapmışsın kardeş yeter bu kadar daha fazlası kötü gözüküyor
Sosyal ağlarda paylaş

şu kilo alamıyorum diyenleri harbiden merak ediyorum.

örnek plan

sabah 7 : süt, yulaf, protein tozu waffle gbi oluyor tadıda iyi.
geri uyuyun

11 : kahvaltı, yüklenin

14:00 makarna, tavuk

16:00 protein karışımı tekrar

18:00 köfte, et, balık + pilav ( herhangi biri)

20:00 antrenman

21: 00 antrenman dönüşü et + bulgur pilavi

yatmadan tekrar protein.

şunun bır benzerını yapmıyorsanız kilo alamıyorum filan demeyin yani. aslında hafif bile

çok zayıfım diyorsanız aralara tatlı, kuruyemiş, abur cubur, meyve filanda yerleştirin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

iş sırasında ara ara sandviç filan yiyemezmisin, ton balığı ya da kuruyemiş, abur cubur filan. yiyemediğin öğünlere onları çek.

sabah 7 dekı proteınle 11 dekı kahvaltıyıda birleştir. miktarları bıraz azaltırsın.

protein için weider cfm protein tavsiye ederim.( ya da tavsiye edilen başka bir izole protein alabilirsin) biraz pahalı ama direk kaşık kaşık yeniyor karıştırma muhabbeti yok.

biraz da istek işi bu spor, bence artık program ve beslenme tavsiyeleri aramak yerine gerçekten yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışın. zamanındır, parandır, salondaki emeğindir katlanıcaksın yoksa o vücutlar hep hayal kalıyor. ulan 24 yaşında yemek yapmayı öğrendim şu şey yüzünden ötesi varmı.
Sosyal ağlarda paylaş

optimum aldıydım bir süre önce

fakat sadece o gün aksam yemeğinde proteinsiz kaldıgıma inandıgımda sütle beraber içiodum

fakat bugunden itibaren 1 ay antreaman sonrası denemeye başladım

dimesin tahıllı karışık meyve suyu var.baskın tad olarak muz ağırlıkta.onla karıştırınca baya iyi oluyor bilginize sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

amatorce yapiyorsan salla gitsin de

seker meyvenin kendisinden geliyorsa fruktoz cok daha yavas sindiriliyor diger basit sekerlere gore, olay bu

hizli sindirilen sekerle beraber kanindaki degerlerin degisimi yine ayni sekilde hizli kana karisan proetinlerin daha optimal bir sekilde hedefe ulasmasini sagliyor falan fesmekan

ama dedigim gibi VUCOOOOOOOOAGT seviyesinde yapmiyorsan protein eksigini giderme amacli ic, cok takilma

yag yakmaya calisiyorum ben
1.5 ay antrenman sonrasi basit seker + su, 1-2 aydir da sadece replacement olarak gerek oldugu vakit sutle karistirip ictim, haftada bir falan isten eve gelince tavaya kofte atasim gelmeyince sutle karistirip 30 40 gr protein amacli aliyorum
kaslarim hep kendini koruyor ve milim milim gucleniyor, arada muazzam bir fark goremedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...