Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:

hastaneden geliyorum simdi, kasık fıtıgı teshisi koyuldu.. ciddi bisi yok ama mecbur ameliyat olucaz..

nerden baksan 1 ay gitmemek lazım spora. baya moralim bozuldu.

cok hafif bi şişlik var sag kasıgımda, karın calısırken bile olmus olabilir dedi doktor.

hayda kötü olmuş. geçmiş olsun. ameliyat geçince en azından üst vücutta en az kas kaybedecek şekilde bir şeyler ayarlarsın
Sosyal ağlarda paylaş

saolun beyler.

en son persembe spor yaptım gogus biceps, karında yaptım. sonra cuma sabah yola cıktım arabayla 5 6 saat yoldaydım, cumartesi geri ankaraya dondum gene 6 saat filan araba kullandım.. aksam hafif kasıgımda agrı vardı cok hafif, oksurunce filan agrıyodu.

sonra bu gece işerken çük bölgesinin sag ust tarafında cok hafif bi şişlik oldugunu gordum, evin dibinde hastane var oraya gittim ultrasonla baktılar fıtık dediler..

hani cok baslangıcmıs suanda artabilirmis vs.

sansıma sokayım neyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Osie16 said:

Abi delirecem, aynaya baktığımda yada normalde hatları görebiliyorum ama foto çekince flaşı kapamama rağmen çok parlak çıkıyor fotolar ve hiçbir detay belli olmuyor oda ışığında çektim acaba ondan mı ki, gün ışığında flaşsız çekmeye calisicam yarın 1-2 foto koyarım düzgün çıkarsa.
Çekilen fotoya bakıyorum dümdüz, pozu aynada veriyorum hatlar belli FCKKKK THIS SHIT

olm bana attıkların iyidi? ama eskiydi onlar dimi

Onlar eski ya salondaki ışık iyiydi net çıkmıştı o fotolar hemde dandik blackberry telefonla şimdi elimde 15megapix kamera var dandik çekiyo pf
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

hastaneden geliyorum simdi, kasık fıtıgı teshisi koyuldu.. ciddi bisi yok ama mecbur ameliyat olucaz..

cok hafif bi şişlik var sag kasıgımda, karın calısırken bile olmus olabilir dedi doktor.

Çok geçmiş olsun, en kısa sürede dönersin umarım workoutlara.
1 aydada sende bilirsinki öyle kas kaybı falan olmaz vücuttaki suyu atarsın ve kaslar hacmini kaybeder,1 ayda çok net toplarsın yine alt yapın var çünkü.
Morali bozma derim çünkü bu sporda psikolojinin yeride büyük
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

Geçmiş olsun valla nazar değmiş sana hocam, o son fotoyu koymuycaktın:) Umarım kolay atlatırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bişi soracağım bu yulaf ezmesine hiçbir şekilde bir alternatif yok mudur? Eskiden 1 yıl falan aralıksız yiyince alışmıştım da dün yine başladım, hayattan soğuyorum yemin ederim. bugün mısır gevreklerinde değerlere falan baktım, hepsinin değeri yulaf ezmesiyle neredeyse aynı, lif değerleri bile. bir tek şekerde yulaf 100 gr'da 1,5 gr iken diğerlerinde 20-30 gr.

@Zegna çok geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim klasik kahvaltım: yağda yumurta+peynir+süt
3 yumurtayı çırpıyorum. Tavaya biraz tereyağ koyup pişiriyorum. Pişirirken karıştırmak da şart.
Yumurta pişmeden önce bi tabakta süzme veya beyaz peyniri eziyorum, veya lor peyniri. 50g
Bu tabakta peynirle pişmiş yumurtayı karıştırıyorum. Tadı bana gayet güzel geliyor. Acı sos veya baharat da sonradan biraz eklenebilir.
500ml de süt içiyorum. Süt ürünleriyle aranız kötüyse olmaz tabi bu kahvaltı.

Hazırlaması yulaftan uzun ama 10 dakika falan toplam
Sosyal ağlarda paylaş

hazırlama ve bulaşık işi sorun yaratıyor biraz. ben ufak bir kaba yumurtayı atıyorum o sırada 10 saniyede yulafı sütle hazırlıyorum, yulafı yiyip sonrasında da yumurta yiyorum. sonrasında da yumurta yaptığım kabı ve yulaf yediğim kaselere su doldurup bırakıyorum, akşam direk bulaşık makinesine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...