Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya hadi tamam eve verdiginiz emek tamam da itemlari demeyin bari ya hah xray kullanmayan adam bi imam vardı herhalde oda yeni oldugu için

ama dediğin gibi benim daha önce yaptıgım tarza düzenli yerlesim ve 1-2 content ekleyen (mos creatures, twilight forest fln) mod olursa cok daha tatlı olur oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o kadar aglanıcaamıza resetle mapi kur bana worldedit ile voxelsniper cevre düzenlemesini yapim millet kursun evlerini. MCMMo yükle millet skill kassın bonus kazansın etc, Bloodmoon yükle arada gece eventi olsun aazımıza sıcılsın, FE Econ yada nebilim herhangi bi economy plugini kur millet kendi shoplarını acsın ticaret yapsın. adam gibi bi Orebfuscator kur millet 23049823094820394824309 diamond toplamasın ilk günde etc.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah abi gel göstereyim modlu server nasıl oluomuş neler yapılabiliyormuş. 1.6.2 için hazır degil 3 tane mod ile olacak iş o kadar. ciddiyim kur bi ftb ilaçlı, indir unleashed pack 1.1.4 gel benim oynadıgım servera göstereyim yapılabilcekleri. ki serverın modlu olması modlu oynamak zorundasınız anlamına da gelmiyor, vanilla mekanikleri olduğu gibi yerinde o serverda aynen devam edebilirdiniz, sıkıldık deyip bırakan sizsiniz hani heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...