Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

hayır değil, üstelik bütün oyunlar,

"9-14 yaş amerikan gençliğine"

şu kitleye yapılıyor, baldurs gate de böyleydi fallout da böyleydi zamanında. hadi 40 yaşında göbekli kel ve memur tiplere oyun yapalım diye işe girişmez hiçbir şirket, yoksa batarsınız. oyunları alan o teenage kitlesidir herzaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

yoo sadece skyrimin izbe bir oyun olduğunu kabul edersen yeterli olur bizim için
7 samurai varken recep ivedik e iyi film demiyoruz, aynı hesap.

değil. gayet iyi bir oyun.

her gün oturup citizen kane izleseniz anlayacağım elitizmi de çevirip çevirip transformers serisini baştan sona seyrettiğinizi bildiğimden çok komik bir durum çıkıyor ortaya.
Kaede said:

ahah otizm simulatörü uninstall wizarddan sonra yaptığım en iyi espiri herhalde

forum tarihinin en büyük kapağı oldu cidden, bilg oyunları bölümünün en çok konuşulan oyunu oldu çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

250 saat nasil oynayabiliyosunuz skyrim gibi kendini tekrar eden bi seyi anlayamiyorum

benim sc2'de o kadar overall playedim yok ya ahah

harbi harbi otizm simulatoru yani baska aciklama getiremiyorum buna

ben de bi yere kadar zevkle oynamistim skyrim'i ama questler bitti oyun da mala bagladi bi yerden sonra

hatta o questleri bile yaparken kendimi zorladim yani

15inci saatten sonra oyun hep kendini tekrarlamaya basliyor
Sosyal ağlarda paylaş

iyilik kötülük yargısı değil ki o, oynanmayacak dedin oynandı, sevilmeyecek dedin sevildi. yoksa diyaplo üç torment'ten 80 kat daha iyi olması lazım senin mantıkla. ÖYLE Mİ YOKSA???!!!!

of çocuk olmayalım ya şöyle rektal mektal, yetişkin gibi konuşalım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

tomkat said:

diablo 3 de en az skyrim kadar derinlikten yoksun ama birisi hack n slash digeri rpg musveddesi

ama diablo hack n slash'in hakkini veriyor en azindan

flist'te 60 kişi filan var, 1 kişi online o da stormwind'de ahah

oyun cikali nerdeyse 1 sene oldu

artik bu saatten sonra aktif bi sekilde oynayan ya farmer ya da yeni baslamistir oynamaya

ben diablo 2'yi 8 sene oynadim ama ilk 6 aydan sonra anca kafam estigi zaman giriyodum(exp pack geldiginde yine yardirmistim ama)

zayif bi arguman
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun o kadar kötü olacak ki en iyi class uninstall wizard olucak

evet bunun neresinde oyun az konuşulacak ve ya sevilmiyecek diye birşey görüyorsun

oyunun popülerliğinin ve ya iyi/kötü olmasının buradaki mesaj sayısına bağlamaya çalışan sensin ki görüldüğü üzere kapak oldu

patide toz kondurtmadığın skyrimin 2011 goty, yerden yere vurduğun d3ün 2012 goty seçilmesi sende büyük bir acı bırakmış, savunma kolonlarından birini yıkmış olabilir ama gidip başkalarına yalan yanlış LOL KAPAK OLDU XDDD dersen cevap yediğinde oturup ağlamaman lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Sparkcaster said:

yoo sadece skyrimin izbe bir oyun olduğunu kabul edersen yeterli olur bizim için
7 samurai varken recep ivedik e iyi film demiyoruz, aynı hesap.

değil. gayet iyi bir oyun.

her gün oturup citizen kane izleseniz anlayacağım elitizmi de çevirip çevirip transformers serisini baştan sona seyrettiğinizi bildiğimden çok komik bir durum çıkıyor ortaya.

Transformers da gerçekten skyrim kadar kötü. Hangisi daha kötü dersen skyrimde güzel hatun anca modla geliyor, transformersda en azından default. Ama bütün victorias secret oynasa yine kurtaramaz o rezaleti.

said:
Kaede said:

ahah otizm simulatörü uninstall wizarddan sonra yaptığım en iyi espiri herhalde

forum tarihinin en büyük kapağı oldu cidden, bilg oyunları bölümünün en çok konuşulan oyunu oldu çıktı.

Çok konuşulmak nasıl bi başarı kriteri onu anlamadım ben. Oyun dünyasının içine düştüğü transformersvari aptallık sarmalını eleştirmek için skyrimi ve oynayanları her aşağıladığımızda "aha benim oyunu konuşuyorlar ya la!" diye seviniyor musun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

ahah 2012 anketinde hile yapildi bile dendi ya ahahhaha

sanki kuzenimin firmasi blizz gidip kahveden adam topliycam oy verin diye

anlamiyorum cidden bu fanboyluk olayini

en sevdigim, en cok oynadigim hemen hemen her oyun (wow dahil) blizz yapimi, hatta su ana kadar yapilmis en iyi strateji oyunu brood wars, ikinci sc2 gelir ama ben bile bu kadar savunmuyorum diabloyu veya sc2'yi
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

bu oyun o kadar kötü olacak ki en iyi class uninstall wizard olucak

evet bunun neresinde oyun az konuşulacak ve ya sevilmiyecek diye birşey görüyorsun

oyunun popülerliğinin ve ya iyi/kötü olmasının buradaki mesaj sayısına bağlamaya çalışan sensin ki görüldüğü üzere kapak oldu

patide toz kondurtmadığın skyrimin 2011 goty, yerden yere vurduğun d3ün 2012 goty seçilmesi sende büyük bir acı bırakmış, savunma kolonlarından birini yıkmış olabilir ama gidip başkalarına yalan yanlış LOL KAPAK OLDU XDDD dersen cevap yediğinde oturup ağlamaman lazım

nasıl çevirirsen çevir, her şekilde kapak oldu. tribünlere oynadın, tribünler yalnız bıraktı ki forumun meyilini bildiğimiz için en büyük ve yaldızlı kapak oldu. işin aslı o.

oyunun forumdaki popülerliği ile mesaj sayısının elbette ki alakası var, birebir karşılığı değil elbette ki. belli bir şirketin ürünü değilsen şu forumda en popüler olamayacağın zaten belli. o şirketin adı da b ile başlıyor ama black isle değil, üzgünüm.

toz kondurtmadığın diyorsun gene sıkıyorsun resmen, oyun çıkmadan önce de çıktıktan sonra da eleştiri için wot yazmışım ayrı ayrı. hesabını tutmuyorsan sıkma. diyaplonun 3-4 oyla, forum dışına da açık anket olduğu ve zibilyar mesaj aldığı halde zar zor birinci olması ile skyrim'in bethesda'nın hergün taşa tutulduğu forumda birinci olması arasındaki farkı sen de biliyorsun ama kabullenmeyeceksin elbette ki.
axedice said:

Transformers da gerçekten skyrim kadar kötü. Hangisi daha kötü dersen skyrimde güzel hatun anca modla geliyor, transformersda en azından default. Ama bütün victorias secret oynasa yine kurtaramaz o rezaleti.

Çok konuşulmak nasıl bi başarı kriteri onu anlamadım ben. Oyun dünyasının içine düştüğü transformersvari aptallık sarmalını eleştirmek için skyrimi ve oynayanları her aşağıladığımızda "aha benim oyunu konuşuyorlar ya la!" diye seviniyor musun sen?

transformers wow, her yıl expansion çıkıyor aynı şekilde ikisine de. 7 yıl bot styla daily farm yapan insanların hiç kaliteden, zevkten bahsedememesi, utanıp sıkılması lazım ama işte biz böyle elitist değiliz, birşeye benzemese de bütün zevklere ve fikirlere kapımız açık. kimseyi aşağılamıyoruz.

sizin hate mesajlarınız eridi gitti zaten oyun çıktığında, bir yıl sonra artık nasıl bir işsizlik güçsüzlük eseriyse şimdi gene geldiniz heh. buna rağmen en çok hakkında konuşulan, en çok beğenilen oyun oldu geçen yıl.

mission failed yani, gelecek oyunlara bakın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

oyun cikali nerdeyse 1 sene oldu

artik bu saatten sonra aktif bi sekilde oynayan ya farmer ya da yeni baslamistir oynamaya

ben diablo 2'yi 8 sene oynadim ama ilk 6 aydan sonra anca kafam estigi zaman giriyodum(exp pack geldiginde yine yardirmistim ama)

zayif bi arguman

algıda seçiciliğin böylesi.. oyun çıkalı 6 ay oldu ama zaten ilk bir ay bittiğinde flist'in 5'te 1'i bırakmıştı, kalanlar da ikinci ayın sonunda bırakmıştı. ki bunların çoğu oyunu en çok hype'layanlar filandı. hatta benim kadar oynamamıştır çoğu nihayetinde.

ha üstelik bu senin dediğin gibi, item hunt, coop, pvp olan oyun. katmerli yani durum. bundan fazlası ancak içine kokain koysalar olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha uninstall wizardın sam üzerinde bu kadar etki yaratabileğini düşünmemiştim. Biz ilk çıktığında güldük ettik falan o kadar ya geçti sonra

Transformers xpac çıkarmadan önce de kötüydü, çıkardıktan sonra da kötü. Multiplayera yönelik yapılan hack&slashleri, MMOları single oyunlarla kıyaslamakta ise haklısın aslında, DOTA bile skyrimden daha yetişkince ve yüksek IQya hazırlanmış bi oyundu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ahahah tamam sam haklısın
arada bir yokluyorum seni belki artık hatalarından birşeyler öğrenmişsindir, iletişim kurulabilecek biri olmuşsundur diye ama yok yani. zaten başlarsın şimdi yazdığımı alıp x ile y nin, özne ile nesnenin yerlerini değiştirip yazmaya

neyse ben teslim oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

benim icin o bir tekrar uzgunum. 8 sene item hunt yapip birbirini kesmenin hic bir mantikli aciklamasi yok tek aciklamasi kisisel zevk, ondada mantik arayamassin zaten kisisel karsilastirmada, sen nasil bana gore 8!!! sene d2 oynamissin (allahtan oglum degilsin:) ) milletde gider 12 sene skyrim veya minesweeper kasar , sacmalik denemez.

abi 8 sene diablo 2, durumunu acikliyor yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...