Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

Am nin işi pusherlık değil denmiş , karşılığında dark competitive den anlamıyorsunuz demiş.

Competitive oyunda am nin pusher olduğu oyun görmedik dedik cevap gelmedi, druid i furion u brood u thinker ı dururken anti mage in işi değil dedik. Bu sefer ilginç bir şekilde balonlu geldi siz oyundan anlamıyosunuz dedi

Video koydum sen geldin okuduğumuzu anlamaktan kartladan anlamamaktan bahsediyorsun birde üstüne anti magedeki mobility diyorsun dostun bence birkaç sayfa geri dön kim ne demiş bir daha bak.

Yukarıda video duruyor dendi maymun etti am yi herhangi bir am nin thinkerdan hızlı pushlama şansı var mı yok? eee neyi konuşuyoruz.

Bütün carryler itemlanıp pushlayabilir bana bf manta versen ben bile pusher olurum ama bir carryden sanki thinker furion vs gibi veya competitive pusher olarak bahsetmek için başka kriterler var ve am bunların yakınında değil.

thinker a kadar okudum sonra okuduklarımın hepsini silip attım
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

knoxville said:

hızlı olduğunu iddia eden yok zaten de. bunun oyuna etkileri farklı.
bf3 tfc'den yavaş demekle aynı yani.

Ahaha ben hon ile karşılaştırıldığında diyorum sen tutmus ,bf3 tfc diyorsun.

Hon un ne oldugunu da bilmiyorsun galiba?

fdsnhdsafh gercenten anlamadinmi yoksa maksat karsitlik olsun diye anlamamazliktanmi geliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Turnuva maçını izlemeye para verenmi var yaw. Ağır konuşmak istemiyorumda apti'lik be :)

Bazı turnuvalara destek amaçlı izlemesem bile alıyorum ticket, izlemek istediğim maçtada saçma casterlarla uğraşmaktansa oyunu kendim takip edebilmeyi tercih ediyorum creep scoreları vs her istediğinde görebilmek çok güzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

mmr koyarsın oyuna, flare skillini levellamayan sniper gelmez benim oyunuma bu kadar basit matchmaking

MMR var zaten oyunda o yüzden oyununda sürekli öyle oyuncular oluyor. Aynı klasmandasınız o kadar basit.

Bu arada AM'ye fury manta high skill oyunlarda yapılıyor zaten, low skill'de şarkı söyleyip dans ederek de kesebiliyorsun rakip oyuncuları.

Hayatında low skill'den öte oyun görmemiş yetoların profesyonel oyunculara item eleştirisi yöneltmesini de kahveden Mourinho yanlış futbolcuyu oynattı yorumu yapan atalarından beri evrimleşememiş olmasına bağlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız oyun kendine bağlama kısmını iyi yapıyor.

Hon dan sonra 2-3 gündür dota da takılıyorum.İnanılmaz acayip adamlar geliyor,hon da hiç boyle tipleri görmedim.

Trax alıp mid mid diye delirip, 1 kere gange gelmeyen,üstüne üstlük 30 dakika boyunca hiçbir teamfighta girmeyip paso bos line da farm yapan,creep pull ve deny bilmeyen,lineda yanımda duran istisnasız herkese auto attack yapma diyorum creeplere,"sanane","nedenki" gibi cevaplar alıyorum .Sonunda dayanamayıp ağır laf ettim bikaçına,ceza vs alsamda pek umrumda olmaz diyordum ki oyun sonunda chest geldi.Bu ne dedim ,millet yırtınıyor ne ballısında bilmemne diye.Inv. de anahtarda vardı(normalde para ile alınıyormus, bende niye vardı anlamadım),neyse chesti açınca en sevdiğim herolardan 1i olan wd nin seti + %75 battle point bonus itemi çıktı.3 gün daha dota 2 takılcam o yüzden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...