Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

peki nedir antiyi iyi pusher yapan ?

Antimage'e pusher demiyorum ama takımın oyun stratejisine göre görevi üstlenebilir diyorum ki split push için çok güçlü bir herodur. Bu görevi iyi üstlenmesinin nedenide survivability ve hızlı bir şekilde creep waveleri öldürebilmesidir(blink,manta,bf). Bir void ile AM aynı olamaz mesela split pushda, voidi ganklemek çok daha rahat bir AM'ye göre.

Ha bu demek değildirki push yapıcaksan AM pickle, eskiden hero pool tam değilken dota2'de AM'yi direk push amaçlı kullandılar doğrudur ama su anda daha sonra eklenen herolarla AMyi nadir görür olduk birçok nedenden dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

heroları card view'da yazan şeylere göre mi değerlendiriyosunuz? am pusher herodur dememiş bile adam push taktiğinde kullanılır diyor hala cleave vuruyorum panpa falan diyosun. pool yetersiz olduğu için gayet kullanılıyordu. am'daki mobility hiç birinde yok 2-3 sayfa önce verilen linki okusanız yeterdi.

ya bi de zannedersin herkes turnuvadan turnuvaya koşuyor. bi de her maç 1000xp/min yapılıyo da gelip laf ediyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Odeon said:

russian roulette

http://i.imgur.com/8a3bh.jpg

1024 xpm 759 gpm

30 dakika içinde ortalama 8 kere ölmüş bir takıma karşı oyundaki en büyük noob herolarından biriyle assist sayılarına bakılrak yarısı birinci skill ks ile alınmış 3-5 kill in ss ini koymaya uğraşmayı üzücü buluyorum.

şuna karşılık dedim bu arada. ks ile alınmış. haklı bütün killeri jakiro almalıymış :( carrylerdi
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

heroları card view'da yazan şeylere göre mi değerlendiriyosunuz? am pusher herodur dememiş bile adam push taktiğinde kullanılır diyor hala cleave vuruyorum panpa falan diyosun. pool yetersiz olduğu için gayet kullanılıyordu. am'daki mobility hiç birinde yok 2-3 sayfa önce verilen linki okusanız yeterdi.

ya bi de zannedersin herkes turnuvadan turnuvaya koşuyor. bi de her maç 1000xp/min yapılıyo da gelip laf ediyosunuz.

Am nin işi pusherlık değil denmiş , karşılığında dark competitive den anlamıyorsunuz demiş.

Competitive oyunda am nin pusher olduğu oyun görmedik dedik cevap gelmedi, druid i furion u brood u thinker ı dururken anti mage in işi değil dedik. Bu sefer ilginç bir şekilde balonlu geldi siz oyundan anlamıyosunuz dedi

Video koydum sen geldin okuduğumuzu anlamaktan kartladan anlamamaktan bahsediyorsun birde üstüne anti magedeki mobility diyorsun dostun bence birkaç sayfa geri dön kim ne demiş bir daha bak.

Yukarıda video duruyor dendi maymun etti am yi herhangi bir am nin thinkerdan hızlı pushlama şansı var mı yok? eee neyi konuşuyoruz.

Bütün carryler itemlanıp pushlayabilir bana bf manta versen ben bile pusher olurum ama bir carryden sanki thinker furion vs gibi veya competitive pusher olarak bahsetmek için başka kriterler var ve am bunların yakınında değil.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

Mighty_THoR said:

Odeon said:

russian roulette

http://i.imgur.com/8a3bh.jpg

1024 xpm 759 gpm

30 dakika içinde ortalama 8 kere ölmüş bir takıma karşı oyundaki en büyük noob herolarından biriyle assist sayılarına bakılrak yarısı birinci skill ks ile alınmış 3-5 kill in ss ini koymaya uğraşmayı üzücü buluyorum.

şuna karşılık dedim bu arada. ks ile alınmış. haklı bütün killeri jakiro almalıymış :( carrylerdi

valla cok güzel carryliyo, hele ulti ve 2. skilli denk getirir, shiva tarasq falan cıkarsan direk gg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...