Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Beyt said:

Hele şükür ya. Çok sevindim şu Swap muhabbetine ayrıca çoğu hero
ile farklı rollerde oynayabilirsiniz abi tabiki hard carry bi adamı support olarak oynatmak çok mantıklı değil ama sd maçlarda carry olmasına rağmen alıp skillerini daha support mantıklı kullandığım oldu benim. Ayrıca item build olayına gelince counterlamaya göre giden birşey bence item build olayı. Sonuçta karşıda hayvan gibi stun build bi takım var ve sen gidip bkb axein core kısmında blademail yazıyo diye bkb kasmayıp blademail kasarsan harcarlar ortalarına alıp.

Yani kısaca Dota'da itemler direk yazılı kanun değil gerekli itemi gerekli koşullarda kasmak gerekiyor.

Support Zeusun meşhur senin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bf manta buildli bi anti çok iyi push yapar. Noob gamelerde denk gelmemiş olabilirsiniz vg bash buildli olur genelde antiler noob gamelerde. Diğer türlü takım halinde combattayken anti bi laneden girip rahat rahat mega yapabilir siz anlamadan. Bu buildli bir anti mage oyundaki en iyi pusher herolardan biridir. Baya dalga geçilmiş pusher antimi olur falan diye ama komik olmuş :)

Bu arada gamehonor.com her hafta cumartesi günleri küçük bir turnuva düzenliyor türk takımlar arasında katılım ücretsiz kazanan takım 100tl bi ödül alıyor. Canlı stream sunumları falan oluyor,güzel maçlar çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

antimagE'e vlad cıkarak anca ormanda çatır çatır kasarsın başka birşey beklemeyin. Bu arada swap hero özelliği gelmiş

veya solo rosh :) , oyun stratejisi olarak pushlamak isteniyorsa ve utility/supportlar yeterince farm göremiyorsa AM'nin vlad çıkması çok mantıklı oluyor ama zaten uzun süredir AM'nin popüleritesi düştü competitive de nadir görünür oldu ve göründüğündede vlad görmedim pek EU/NA takımlarından, Çinli Dk.Burning halen vlad yapıyor gerçi maçın durumuna göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Hollister said:

Aynen öyle bf çıkınca daha rahat ilerletirsin laneyi. Mantaylada daha çok damage vurursun kuleye. Diğer carryler bunu niye yapamıyor demiş biri. Kaçtane blink skilli olan carry hero var? Neyse zaten bazı arkadaşlarda söylemiş low gamelerden yükseldikçe görüceksiniz.

adam low gamelerden yükseldikçe diyor, panpa zeus atım ulti.

sizin pusher dediğiniz anti game i görüyor ve öğreninde gelin diyorum

bkz puppey lone druid + dendi thinker

anti mage ki mantis gibi yeni dendi olmaya aday bir adam oynuyor karşıda brood olunca gg.

bütün carryler item yüklenip pushlayabilir amaç gerçek anlamda pushlamaksa görevi pusher olan herolar karşısında acizler.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi siz çok saçmalıyosunuz ya. Anti-Mage oyundaki en güçlü hard carry herolardan biridir. Benim dediğimde şu doğru item buildle anti mage çok iyi push yapabilir. Kimse demiyor ki anti mage sırf push herosudur şu push herosundan daha iyi push yapabilir. Video koymuşsun çözemedim neyi anlatmak istediğini videoda anti mage falanda yok. Dendi falan demişsin dendinin anti oynadığı oyun izledinmi? Recent gamesten arat ben 2 kere izledim dendiyi anti oynarken 2sindede late e kalan oyunda combatta takımı 4v5 bırakıp alt laneden girip megaladı. Görevi pusher olan herolar karşısında acizler demişsin bana söylermisin late gamede anti-mage hangi pusher hero karşısında aciz kalabilir?

Demek istediğim şu anti-mage sadece pusher bi hero değildir tabiki.Hero oynayana göre değişir. Ama doğru item buildlede (late gamede) oyundaki en iyi push herolarından biridir. Bu kadar net.

Sparkcaster vlad kasıp ormanda farmlamaya devam antiyle. dk 35tede bi bash cıktınmı oyunu alırsın.Fazla yorma bu oyuna kafanı,herkes pro olucak diye birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...