Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Thaumiel said:

dota 1 olarak değerlendirdim ben dota 2 de daha oynamadım lanaya, kolaysa bilemem de şu kill i warcraft 3 dinamikleri ile almak neredeyse imkansız

Thaumiel said:

hayır yapacam. ne kadar kolay olsa da hala en iyi killerden biri. low skillsiniz

http://c1204.hizliresim.com/w/r/4t4qf.gif
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi skiller global misal adam sana seni takip eden bi büyü attı ama sen daha sana ulaşmadan pool a tp oldun o spell taaa haritanın diğer tarafından sana kadar geliyor.

ama mirananın oku takip etmiyo tabi.onu da oynayan çok az halbusi güzel hero.mirana ne zaman oku tutturamasa dalga geçilmesi de iyice oynanmayan herolara ekledi.acayip adamlar var ok attım tutmadı dalga geçiyor adam benle ben de bu sırada onun lane e geçip ok atıp öldürdüm misal bekledim bekledim hiçbişi sölemedi.dalga geçmeyi biliyon bari tebrik de et.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

mirana'nın oku takip etmiyor ki tek bir düzlemde gidiyor. sen onun gittiği düzleme blink oluyosan problem sende

attıgı büyüden değil autoattack okundan bahsediyordum ki neyse aldım cevabımı, gerçekten tp olsan da base e kadar takip eden büyüler var o da normal o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

tantun said:

Xenocide said:

mirana'nın oku takip etmiyor ki tek bir düzlemde gidiyor. sen onun gittiği düzleme blink oluyosan problem sende

attıgı büyüden değil autoattack okundan bahsediyordum ki neyse aldım cevabımı, gerçekten tp olsan da base e kadar takip eden büyüler var o da normal o zaman

ha normal atağı bilemicem ama normal atakta zaten takip ediyosa tüm herolarda ediyodur sadece miranaya has bişey değildir. takip eden büyüler de kanımca etmeli zaten, dota 1'de nasıldı bilmiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

olayın mekaniği şu,

atılan skillerin de belirli bi movement speedi var.

dolayısıyla necro yanında rakip varken skill attığında, oyun mekaniği o skilli yemiş gibi sayıyor fakat etkisini göstermesi için temas etmesi gerek. e oyun süresi gelişince de movement speedler vs abarıyo tabi, skillinki düşük ya da eşit kalınca base e kadar takip ediyo.

ha bu şekilde movement speedin oyuncu speedine eşit ya da düşük olduğu çok fazla hero skilli yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunun hızını biraz arttırsalardı nolurduyahu. uzun zamandır oynamıyordum şimdi uykum geliyor yavaşlıktan alışana kadar kim bilir kaç oyun ezilecez yine :(

oynamayalı ya oyunun optimizasyonu bozulmuş ya da benim pc de sorun oluşmuş. fpsdüşüşleri, anlık kasmalar derken bi oyun oynayamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Thaumiel said:

hayır yapacam. ne kadar kolay olsa da hala en iyi killerden biri. low skillsiniz

adamlar yapilamayacak birsey degil diyolar. sende inatla zor bir sey oldugunu savunuyosun. sonra low skillsiniz filan diyosun.
anlayamadim neyin kafasindasin. birde dota2 oynamadan yani yapiyosun bu isleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Odeon said:

Thaumiel said:

adamlar yapilamayacak birsey degil diyolar. sende inatla zor bir sey oldugunu savunuyosun. sonra low skillsiniz filan diyosun.
anlayamadim neyin kafasindasin. birde dota2 oynamadan yani yapiyosun bu isleri.
dota 2 oynuyorum, hatta muhtemelen hepinizden iyi oynuyorum. lanaya da oynadım bugün. şu kill e kolay diyorsan sen de low skillsin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...