Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House (2004) - Fox

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Jeeztro said:

güzel dizide en baştan izlenicek kadar değil. o kadar vaktin varsa, the wire izle. oz izle. that 70's show izle (8. sezonu izleme), deadwood izle, the shield izle, the newsroom izle (daha az vakit, justified izle, rescue me izle, the big c izle. oha ne yazdım.

The Wire'ın House kadar tekrarlanabilitesi yok. Zira tek bir stream the Wire, house'u arada koyup sesine falan uyuyabiliyorsun, aynı şeyi kesinlikle Wire'a yapamazsın, House kadar mizahi de değil hafif de. Çooook daha sert bir dizi House'tan The Wire.
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Jeeztro said:

güzel dizide en baştan izlenicek kadar değil. o kadar vaktin varsa, the wire izle. oz izle. that 70's show izle (8. sezonu izleme), deadwood izle, the shield izle, the newsroom izle (daha az vakit, justified izle, rescue me izle, the big c izle. oha ne yazdım.

The Wire'ın House kadar tekrarlanabilitesi yok. Zira tek bir stream the Wire, house'u arada koyup sesine falan uyuyabiliyorsun, aynı şeyi kesinlikle Wire'a yapamazsın, House kadar mizahi de değil hafif de. Çooook daha sert bir dizi House'tan The Wire.

Olur mu abi 3 kere izledim Wire' ı ben. Kesinlikle tekrar edilmeli o dizi. House asıl baştan izlenmez bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Valla biraz bodozlama girdim hakaret gibi bir betimleme oldu ama şu iki bölüm direk bu izlenimi yarattı bende yani ne diyim. Hastalar gelir tedavi süreci başlar, arada karakterlere odaklanılır, bi sik anlamadığım mitocondrialklormaticdnarnasymptoms gibi cömertce serpiştirilmiş tıp jargonu falan..

konulu doktorlar wtf!?
Neyse küfür yemeden kaçayım en iyisi:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...