Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Hc Inferno bitireni Blizzard'da işe alırlar zaten direkt. Oyunun inciği cinciği öğrenilir, şöyle 150-200 dolarlık battle.net balance'ın olur, anca öyle kalkışılır o işe.

HC inferno diye bişi yok zaten :D Hardcore tek seviye p da Hardcore icinde zorluklara ayrılmıyor. Tek fark olursen gg :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Hardcore char yaratıp Inferno bitirirsen demek istiyorum zaten ben de.

Yani eger mecazi anlamda ise ok haklsıın imkansız hardcore charla inferno bitirmek. Ama eger ciddi isen Hardcore char acıp infernoya yada hell veya nightmare de oynayamassınız.Hardcore char acınca diger zorluk seviyeleri yani Normal nightmare hell ve inferno da oynayamassınız.Hardcore seviyesi normal modla aynı zorlukta tek fark olursen char gidiyo. Mesela hardcore da 4 act i de bitirdiniz diyelim bir ust zorluk seviyesi yok malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Var.

Malesef kesinlikle eminim ki Hardcore mod tek seviyedir ve kendi icinde zorluklara ayrılmaz tekrarlıyım. Hardcore bir charla nightmare hell yada inferno zorluklarında oynayamassınız.

Ayrıca,Diyelimki bole bişi mumkun kılındı Hardcore bir charla nightmare e girdiniz . Daha 10 dakka gecmeden oleceginiz garantidir. Normal harici bir seviyede olmemek olası deildir.
Bana oyunu oynamaya basladıgınızda hak vereceksiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Q: Do you have any comments on Athene vs Kripp for worlds first Inferno kill?

A: Jason Bender – I guess someone needs to take the other side of that bet, so Athene had better win. I like hot dogs. (The real question is: Who gets the world’s first HARDCORE Inferno completion!)

Jay Wilson – $20 and a coupon for a free hot dog on Kripp.
Sosyal ağlarda paylaş

Gyu said:

_Spartacus_ said:

Var.

Malesef kesinlikle eminim ki Hardcore mod tek seviyedir ve kendi icinde zorluklara ayrılmaz tekrarlıyım. Hardcore bir charla nightmare hell yada inferno zorluklarında oynayamassınız.
Oynanıyor. Bir yazıyı yanlış anlamışsın ama hangisi tam bilemedim. Bu kanıya varmanı sağlayan kaynağın linkini yollar mısın? Jay Wilson "Inferno'yu hardcore karakterlerin bitirebilmesi için dengelemiyoruz" gibi bir şeyler söylemişti, onu yanlış anlamış olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

said:
Q: Do you have any comments on Athene vs Kripp for worlds first Inferno kill?

A: Jason Bender – I guess someone needs to take the other side of that bet, so Athene had better win. I like hot dogs. (The real question is: Who gets the world’s first HARDCORE Inferno completion!)

Jay Wilson – $20 and a coupon for a free hot dog on Kripp.

ordaki HARDCORE tabiri yarısma ya katılacaklar icin yani deli gibi oynayıp inferno da diabloyu ilk kim kesecek meselesi o.
zaten dusuncesi bile komik hadi nihgtmare de olmeden gectin imkansızı basardın hell ve infernoda zaten olmemenin imkansız oldugunu adamlar kendi soledi :D
He ben bunu arkadsındayım oyun cıkınca hepimiz gorecegiz he ben yanlıssam gelir ozurumu dilerim :D Siz yanlıssanız aynı seyi sizden beklerim sevgili arkadaslarım
Sosyal ağlarda paylaş

Trolledğine karar verdim ben de. Dediği mantığa ayrı bir kere. Yahu eğer öyle olsa hardcore'un anamı ne ? Normal zorluğu ölmeden bitirmek zor bir şey değil ki. Hardcore karakterin tek farkı ölünce karakterin silinmesi. Oyunun zorluğu, ilerki zorluk seviyelerini oynama vs. konusunda bir fark yok. D2'de de böyleydi, D3'te de böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...