Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Newsroom (2012) - HBO

mani

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Xaenin said:

Gerçekten inanılmaz bir dizi bu ya.

Patriotism, USA USA USA USA kafasını biraz kızsa neyse.

Hala unutamıyorum yani o bin ladin'i patlattıkları bölümdeki uçak sahnesini, hayatımda gördügüm en kötü sahnelerden biri olabilir.

Dizinin en iyi sahnesi olabilir o sahne.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yani dizi haber dizisi, amerikan dizisi, Aaron Sorkin dizisi. Amerika'dan ve politikadan bahsedip korkunç eleştiriye tabi tutuyorlar aslına bakarsan politikacıları sürekli, pek öyle fuck yeah bir durum yok. Hatta zaten dizinin ana premise'i politikayı ve oturmuş haber anlayışını eleştirmek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Xaenin said:

Abi yani dizi haber dizisi, amerikan dizisi, Aaron Sorkin dizisi. Amerika'dan ve politikadan bahsedip korkunç eleştiriye tabi tutuyorlar aslına bakarsan politikacıları sürekli, pek öyle fuck yeah bir durum yok. Hatta zaten dizinin ana premise'i politikayı ve oturmuş haber anlayışını eleştirmek.

sublimal obama yancılık dizisi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sağınızda solunuzda abilerinizden ablalarınızdan o kadar çok duymuşsunuz ki Amerika tu kaka diye herhalde, alakalı hiç bir şeyi Amerika'ya bok atmadan keyfini çıkararak izleyemiyorsunuz.

Havaalanı bölümünde de, tarihinin en büyük terörist saldırısını gerçekleştiren adamın öldürüldüğü haberini veriyorlar, tabi ki insanlara o duyguyu aşılamaları gerekiyor, adamlar için ne kadar büyük bir gündür kim bilir. Onun canlandırmasını yapıyorlar siz çıkmış YEAA AMERİKA MİLLETÇİLİĞİ BAYDI YEA diyorsunuz.

Sırf bok at izi kalsın yani yaptığınız, içi bomboş eleştiri başka bir şey değil özür diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

aynı diziyi mi izliyoruz la dronelardı sarin gazıydı. daha doğrusu siz neyi izliyorsunuz sdfsd.

Ha bir de bu var. Adam sadece gerçek hikayeleri işlediği dizide fictional olarak bu konuyu işliyor, çok riskli bir hamle audience tepkisi açısından ama yine de milletçi dizi diyorsunuz. Vallahi çok enteresan lan bakış açınız. İyi ki obama yancısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Abi söyledigin herşeye katılıyorum. Zaten dizinin ilk sahnesi amerika'yı yerden yere vuruyor. 2 sahne bana korkunc corny geldi diye diziye kötü demişim ayaklarındasın hala. İlk sezonda bu lüzumsuz patriotic veya kötü duygusal sahneler vardı, bu sezon çok daha az bunlar, olay yerine daha çok karakter bazlı gittikleri için işin üstüne.

Lütfen anana küfretmişim tepkisi verme birkaç sahnesini eleştirdigim için.

Kaede said:

sözlükte hate sexin yanında olivia munn yazmalı

Of evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...