Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Testislerini Sıkarak Öldürdü

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar farklılıklar sebebiyle birbirimizi bazen kırsak dahi, önemli olaylarda, hastalıkta, üzücü gelişmelerde birbirine kenetlenen, sağlam bir duruş sergileyebilen, güçlü bir topluluğuz.

işte bu yüzden duyarlı kullanıcılarımızla gurur duyuyoruz..

sonuçta olay tatlıya bağlanmış ama bak yüce rabbim korumuş.
bir çinli gibi ölmek yerine uzun bir yaşam bahşedilmiş, ha belki nba hayalleri suya düşmüş ama yine de çinli gibi ölmekten iyidir. öyle değil mi?

duyarlı pati, güçlü patidir arkadaşlar.

di said:

cetoritto said:

Az önce ben de okudum bu haberi.
Çok feci yahu.
Yalnız zamanında bizim okulun basketbol koçunun da ceza yönetmiydi bu yumurta sıkma yöntemi.

Gecmis olsun. Kalici hasar yoktur insallah ?

Red said:

cetoritto said:

Çok feci yahu.
Yalnız zamanında bizim okulun basketbol koçunun da ceza yönetmiydi bu yumurta sıkma yöntemi.

geçmiş olsun

Suark said:

geçmiş olsun çetin ağabey

kavurma said:

aynen ya geçmiş olsun çetin abi

Bone said:

cetinabinin yazdığını gördüm de, valla geçmiş olsun

Mortis said:

çetin abi geçmiş olsun

aquila said:

cetin abi, cok uzuldum, gecmis olsun. sikayet icin hala gec degil, baska canlar yanmasin.

Sufi said:

yalnız sıkma bahanesiyle takım taklavat avuçlamaya meraklı öğretmen konsepti de fena değilmiş

Marty said:

ceza vermeye cok hevesli miydi onu ogrenmek lazim

soz sende cetin abi

kavurma said:

çetin abi bu olaydan sonra odasına kapandı gençliği sadece kitap okumak ve siyaset haberlerini takip etmekle geçti. diğer arkadaşları gibi dışarıda sokak basketbolu oynayamadı çünkü biliyordu, sokaklar çılgın koçlarla doluydu.

senko said:

cetoritto said:

Çok feci yahu.

geçmiş olsun cetoritto

Ardeth said:

Çetin abi olayı abartmıştır bence hoca mucuk yapa yapa kovalıyodur tipleri. o hareket bile insanın iki büklüm olmasına yetiyo hheheh

yeniden büyük geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

And the OSCAR goes tooooooooooo.....

kavurma said:

çetin abi bu olaydan sonra odasına kapandı gençliği sadece kitap okumak ve siyaset haberlerini takip etmekle geçti. diğer arkadaşları gibi dışarıda sokak basketbolu oynayamadı çünkü biliyordu, sokaklar çılgın koçlarla doluydu.

:)-D

LALE'yi de sana verdim....

SeaGle said:

İstiklal marşını tersten okuyabilen ulusalcı, sinemalarda.

:)o
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...