Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GORA Fragmanı

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Zevk meselesi...

Senin dediğin gibi adamın resmini görsem gülüyorum, fragmanın her karesine güldüm. Çünkü her karede espri yapıyor ve bundan kendine anlam çıkaran gülüyor çıkaramayan gülmüyor.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

''Ne Oldu Kurudunuz Kaldınız Işığı Görünce ? '' Sahnesi ve ''Yakarız bu gezegeniiii,Yakarızzzzzzzz '' Sahnelerinde yerlere yattım ..
ve ''ooohooo Çok Kral sucuk yapmış bee '' Süper ya sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini Filmin .. Daha Doğrusu Bekliyoruz .. =)[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''R/U''

Sosyal ağlarda paylaş

cem yılmazdan konu açılınca aklıma geldi, son doritos reklamı çok hoş olmuş. adamların proje peşinde koşması sırasında lays'teki kadını tutup getirmeleri, ama bu projenin daha önce zaten yapılmış olması ve gene başarısız olmaları, bence çok hoş bir fikir. önceki doritos reklamı pek hoşuma gitmemişti de, bu çok hoşuma gitti. Cem yılmaz'ın doritos reklamında lays'deki kadının çıkması zaten direk bitirici bir sahneydi. Tam "yok ya cıvıdılar" derken güzel bir fikirle karşımıza çıktılar.

said:
HellHound, 23 Ekim 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
Bone'dan yakindan-uzaktan degerlendirme bekliorum, ona gore vizyona girince ulkeye donup, izleyip, buraya geri gelecem...

lightsaber olmamış, uzaktan çok güzel gözüküyor ama yakından çok uzun olmuş :-P[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...