Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gazinatep'te doktor cinayeti.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

mardox said:

Allah yardımcısı olsun,
bir ara da öğretmenlere taktılardı 3 ay tatil yapıyorlar diye :P

doktor neyse de bu öğretmenler harbiden çok ağlaklar. cidden yarım gün çalışıyorlar ve üstüne çuvalla para istiyorlar, dediğin gibi tatil de cabası.:D

kutsal meslek diye diye vermişler gazı devletten bir avukat, mühendis kadar maaş isteyecekler utanmasalar. duyan da öğretmenlik über bir meslek dünyadaki meslektaşları bok gibi para kaldırıyor sanacak. oysa durum tam tersi.
Sosyal ağlarda paylaş

:) haklısın ama helal olsun adamlara dokundurtmadılar kendilerine, ben eczcıları da çok takdir ediyorum. bu aralar pek takip edemedim ama değişiklikleri hala uygulayamadı hükümet.

hükümetin ağzı ve tarzı çok yanlış. recep akdağ geçmişte özel muayeneden para basan bir çocuk dr'ydu. sanki kendisi sütten çıkma ak kaşık gibi konuşuyor.

bugün öğretmenler de doktorlar da devletin koyduğu yasaya göre çalışan memurlar. kanunu ona göre düzenlersin.. atar yapmanın, 2 şak şak için memurunu hedef göstermenin mantığı ne?

ama kendisi de biliyor sağlık sistemindeki açıklar için doktoru hedef göstermek zorundaydı. biz ne yazık ki fakir bir ülkeyiz, hem doktor sayımız hem de ekipman ihtiyacımız bakanlığın monte ettiği sağlık sistemini kaldırabilecek düzeyde değil. ama bunu bakanlık olarak yanlış sistemi aceleyle uyguladık demek yerine sağlık çalışanlarını hedef göstermek daha kolay(bugün bir çok hemşire ve teknisyen de şiddete maruz kalıyor). yoksa kimse kısıtlı imkanlardan dolayı hastayı kabul etmemek, ameliyata girememek veya 5 dk'da hastanın yüzüne bakıp ilaç yazmak istemez.

uzun lafın kısası sağlık sistemi niceliği niteliğin üzerinde tuttuğu için hasta ve doktorların başına gelenler ne yazık ki sürekli dile getirmeye çalıştığımız sonuçlar.
şimdi sağlık bitti, eğitime el attılar. ülke için hayırlısı demekten başka bir şey gelmiyor elden.

wot için sorry, biraz doldum
Sosyal ağlarda paylaş

joker hala o meselede misin sen hahaha nasıl içinde kaldıysa artık...

birincisi grev olacağını daha önce soylemislerdi. tvler duyurdu, gazeteler yazdı, facebookta paylaşıldı, bu topicte de tartıştık. kendi topiginde vahiy mi gelcekti demissin. bilmiyorsan senin suçun. bir de doktorları sucluyorsun bana haber vermediler diye, e iyi de sen niye ilgilenmedin.

bir de bunu halkı cezalandirmak için yapmiyorlar, seslerini duyurmak için yapıyorlar.

Yılda 365 gün çalış, bir gün grev yaptın diye sana aptal salak diye kufretsinler.

akp de körüklüyor hep bu zihniyeti...
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

joker hala o meselede misin sen hahaha nasıl içinde kaldıysa artık...

birincisi grev olacağını daha önce soylemislerdi. tvler duyurdu, gazeteler yazdı, facebookta paylaşıldı, bu topicte de tartıştık. kendi topiginde vahiy mi gelcekti demissin. bilmiyorsan senin suçun. bir de doktorları sucluyorsun bana haber vermediler diye, e iyi de sen niye ilgilenmedin.

bir de bunu halkı cezalandirmak için yapmiyorlar, seslerini duyurmak için yapıyorlar.

Yılda 365 gün çalış, bir gün grev yaptın diye sana aptal salak diye kufretsinler.

akp de körüklüyor hep bu zihniyeti...

tv izlemiyorum gazete sitesinde(habertürk) görmedim. ayrıca bunun takibini 3rd party bi yerden takip etmekle yükümlü değilim. yasal bir grev varsa beni bilgilendirmekle yükümlüler. ben vatandaş olarak görevimi yaptım, yani randevu yerine randevu saatinde geldim. seslerini duyurmak için yapıyorlar demişsin, burası dingonun ahırı değil, pkklılarda seslerini duyurmak için otobüs yakıp durak camlarını indiriyorlar. ne farkları kaldı şimdi onlardan? benim için ikiside kendi düşünceleri için topluma zarar vermek. haklı haksız o ayrı konu ama hiçbir şekilde bunu topluma maletmele hakları yok.

grev yapmasına bişey demiyorum, her işin bir kuralı yolu yordamı vardır. kimseyi madur etmeden sesinide duyur işinide bırak. yaptıkları terbiyesizlikten başka bişi değil.

bilgine grev filan yokmuş. az önce öğrendim. kafalarına göre iş bırakmışlar. yani yasal bir grev söz konusu değil. bildiğin işe gitmemişler. o doktor hakkında da şikayettede bulundum.

şimdi o doktor'un kafasına göre iş yapması yüzünden 1 ay daha randevu beklicem. benim suçum ne? koca bir aptal topluluğu ile aynı ülkeyi paylaşmak.
Sosyal ağlarda paylaş

hastaneye giden doktor dövüyor, öldürüyor dingonun ahiri olmuyor da,
demokratik ve yasal bir haklarını kullanınca dingonun ahiri oluyor,
hmmm peki.

ha bu arada yasal olmadığını dusunuyorsan doktorlara salak aptal gibi hakaretler savuracagina, dava edersin doktorunu.
sonra tekrar randevu alırsın, paşa paşa muayene eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

hastaneye giden doktor dövüyor, öldürüyor dingonun ahiri olmuyor da,
demokratik ve yasal bir haklarını kullanınca dingonun ahiri oluyor,
hmmm peki.

okumanmı yok abi? yasal bir grev yokmuş diyorum. yani grev yok! doktor işe gitmemiş. bende yarın işe gitmeyip hastanelerin çalışmamasını yüzünden grev var diyim o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
e yuh be.

pkk sempatizanlari grev yapmiyor, yasa disi protesto gerceklestiriyor.

doktorlar ise kendilerine verilmis anayasada yer alan bir hakki kullaniyorlar. onceden grevi bildirip gerceklestiriyorlar.

grev olunca illaki isler aksayacak. dunyanin neresinde hic kimsenin isini aksatmadan gerceklesen yasal bir grev gordun?

butun basin organlarinda duyurulan grevin haberi sana ulasmadi ise bundan doktorlarin sucu nedir?

benzer sey basimiza gelirse hay kafama sicayim, magarada yasamayi birakmak lazim, ne aptalim der eve doneriz neden bu kadar hirs?
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

seslerini duyurmak için yapıyorlar demişsin, burası dingonun ahırı değil, pkklılarda seslerini duyurmak için otobüs yakıp durak camlarını indiriyorlar. ne farkları kaldı şimdi onlardan? benim için ikiside kendi düşünceleri için topluma zarar vermek. haklı haksız o ayrı konu ama hiçbir şekilde bunu topluma maletmele hakları yok.

Grev yapmayı ve otobüs yakmayı bir tutmak. Ciyzıs fakin kırayst
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Joker said:

seslerini duyurmak için yapıyorlar demişsin, burası dingonun ahırı değil, pkklılarda seslerini duyurmak için otobüs yakıp durak camlarını indiriyorlar. ne farkları kaldı şimdi onlardan? benim için ikiside kendi düşünceleri için topluma zarar vermek. haklı haksız o ayrı konu ama hiçbir şekilde bunu topluma maletmele hakları yok.

Grev yapmayı ve otobüs yakmayı bir tutmak. Ciyzıs fakin kırayst

bu bambaşkaymış ya
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım grevin amacının ne olduğunun farkında mısın? Doktorlar grev yapıyorsa, acil hastalar dışında diğer hastaların işinin aksaması demek bu. Eğer ki hastalığın acilen o an tedavi edilmesi gereken acil bir hastalık idiyse haklısın ve hatta yasal olarak hakkını aramalısın. Onun dışında haksızsın. Grevdeki amaç bu, bir şeylerin aksamasına sebep olup dikkat çekmek. Fabrikasındaki işçiler grev yapan patron kafasındasın şu an. Pis teröristler diycen yakında adamlara heheh
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

tv izlemiyorum gazete sitesinde(habertürk) görmedim. ayrıca bunun takibini 3rd party bi yerden takip etmekle yükümlü değilim. yasal bir grev varsa beni bilgilendirmekle yükümlüler.

Herkesi tek tek arayıp alo biz yarın grev yapacaz mı diyeceklerdi? Medya denen şey niye var nası kafalar bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...