Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HTC aldim ekraninda kucucuk bir siyah nokta var, degistirmeye goturmeli miyim?

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

HTC Evo 3D aldim vatandan, cok guzel telefon tavsiye ederim cok para harcamayin digerlerine.

Ekraninin ortasinda kucucuk bir siyah nokta var. Ama dead/stuck pixel degil cunku telefon kapaliyken de goruyorum. Yalniz sildim bayagi cikmadi, tahminen camin altinda nokta.

Daha 2 gun oldu alali. Sizce vatana gidip degistirmeyi denemeli miyim?

Cok kucuk nokta, babamin gozleri bozuktur mesela gozlukle bile goremedi gosterdigim halde ama ben goruyorum. Bir zarari yok aslinda ama gozum oraya kayip duruyor orada oldugunu bildigim icin sinir oluyorum.

Fikriniz var mi arkadaslar?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle düşün

telefonu almaya gitmişsin tamam mı? daha önceden beğenmişsin telefonu, internetten özelliklerine bakmışsın, facemash yapmışsın saatlerce... sonra tam kasaya gidiyorsun parasını ödeyip alacaksın telefonu ama kredi kartının limiti yetersiz kalıyor. üzerinde telefonun parasının beş lira eksiği falan var. verirler mi sana o telefonu?

TABİ GİDİP KAFALARINA FIRLATACAKSIN TELEFONU!

O TELFONLARI NE TESTLERDEN GEÇİRİYORLAR (iPhone hariç) SANA SATANA KADAR! O NOKTAYI MI KAÇIRMIŞLAR? AAA NE TESADÜF?!
Sosyal ağlarda paylaş

telefonlarda imei kopyalanabiliyo diye degisim yapmiyoruz dedi adam, kanunen de bu sekilde dedi 4077 nolu kanun filan dedi.

servise gondercez ilk 30 gun icinde giden telefonlari servisin acma yetkisi yok servis degistircek telefonunuzu dedi :S ne yapayim kanuna bakacam deyip ciktim, gondersem mi :S

simdi servise gondersem nasil bir telefon geri gelcegini bilmiyom buyuk ihtimalle vercekler bozuk duzeltilmis bir telefonu...
Sosyal ağlarda paylaş

HTC ile ilgili prosedur nedir bilmiyorum. ama telefonunu servise gonderip degisim veya para iadesi hakkina sahipsin. o vatanda sana soylenen ilk 30 gun icinde servislerin telefonu acma yetkileri yok lafi ise kulliyen yalan.

Ucret iadesi ve degisim ayni telefonu alicaksan farketmiyo. cunku gelicek telefonu serviste ilk sen acicaksin. ama yine icin rahat etmezse ucret iadeside isteyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

servise falan yollama, diret mecbur değiştirirler. birde şikayetbilmem ne sitesi vardı ya oraya yaz böyle böyle dediler değiştirmediler diye. cevap gelir büüyk ihtimal

http://www.mevzuat.net/fayda/kanun4077.htm
4077lu kanun bu. çıktısını al götür. imei cart curt diye bir olay geçmiyor

said:
4. madde
Satın alınan malın ayıplı olduğunun anlaşılması halinde; tüketici, malı teslim aldığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde bu malları satıcı firmaya geri vererek değiştirilmesini veya ödediği bedelin iadesini veya ayıbın neden olduğu değer kaybının bedelden indirimini ya da ücretsiz olarak tamirini talep edebilir. Tüketici bu taleplerden herhangi birisini tercihte serbesttir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bir seyde hala kafam karisik, bu vatan telefon degisir haklisin diyor ama biz degil servis degistirecek diyor, telefonlarda boyle diyor. Bunun ayrimini yapan yer nerede 4077 nolu kanunda onu goremedim.

Flassh said:

servise falan yollama, diret mecbur değiştirirler. birde şikayetbilmem ne sitesi vardı ya oraya yaz böyle böyle dediler değiştirmediler diye. cevap gelir büüyk ihtimal

sikayetvar'da vatan bilgisayara baktim yanitlamiyor sikayetleri... 10 sayfada (son 1 ay) 1 tane yanit buldum.

yine yazayim ben gerci de
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hukukçuya sordum, iade ya da değişimi kabul etmeniz lazımmış de. Etmiyorsanız mahkemeye gideceğim de.

Kafanı karıştırma DH gübü çöplükleri okuyup, git bunu yap. Hala kafam karışık, bilmiyorum diyorsan de ne istersen onu yap, kaç kere söyledi insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Hukukçuya sordum, iade ya da değişimi kabul etmeniz lazımmış de. Etmiyorsanız mahkemeye gideceğim de.

Kafanı karıştırma DH gübü çöplükleri okuyup, git bunu yap. Hala kafam karışık, bilmiyorum diyorsan de ne istersen onu yap, kaç kere söyledi insanlar.

GERGE gidip konusacagim son bir konuda onay almak istiyorum, bu adamlarin sitesinde yazan su bilgi o zaman hukuki olarak gecerli degil, degil mi? Bizim politikamiz boyle diyemezler yani? Hani derlerse ne diyecegimi bileyim diye soruyorum

DVD, VCD (yazılım, oyun, film), kitap, cep telefonları, sarf malzemeleri (yazıcı kartuşu, toneri, kağıdı, CD, DVD medya v.b.), projeksiyon cihazları, LCD ve Plazma televizyonlar, beyaz eşya, kişisel bakım ürünleri ve oyuncaklarda, telif hakları kapsamında bulunan fikri ve sınai hak içeren her türlü ürün ve hizmette iade veya değişim işlemi imalatçı-üretici/ithalatçı firma veya yetkili servisler tarafından düzenlenmiş ve ürünün arızalı veya ayıplı olduğunu belgeleyen yetkili servis raporu karşılığında gerçekleştirilecektir.
* Vatan Bilgisayar'a ait bu iade ve değişim politikası, 4822 sayılı kanunla değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.
Kaynak: http://www.vatanbilgisayar.com/hizmet.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...