Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

senko said:

nerdeydin sen?
istanbula gelirsem damlayayım yanına sdf

ben gidecektim ama babamin tutarsizligi + istanbula temelli gelecek olmam bozdu isi. 2 haftaya tasinmam bitmis olacak. aslinda gelin yanima 3umuz cikalim iste.
yavuz gel sen de besiktasli ol. ha ne dersin? sence de guzel degil mi? ha? ha?
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlükçüğüm
İçim kıpır kıpır cuma günü tatile çıkıyorum zira ^^ Geçer mi ki bu hafta ? Geçer geçer bence de.
Bugün çok hastam var bir de öğleden sonraya sıkıştırmış hepsini sevgili asistanım , çok sağolsun. Ama iş olsun tabi , çalışınca daha hızlı geçiyor zaman .
Güne erken kalkıp kendime kahvaltı hazırlayıp kahvaltımı yapıp öyle başladım ne zamandır öyle kendime kahvaltı hazırlayıp yemiyordum iyi oldu eee hasta olmamak lazım tabi :P
Neyse öperim cnms bb
Sosyal ağlarda paylaş

Ooooooooooo günlük haftaya yine dolu dolu başladım günlük…işler elime bakıyor günlük.. (-
Ama ben hala tembellik modundayım günlük…hafta sonu güzeldi günlük…haftaya konyadayım günlük… sevinçliyim o yüzden günlük… yağmur yağıyor ve ben yağmurlu havada uyumayı çok severim günlük…elektrikler gitsin günlük.. bir oh çekiyim günlük…. Havayı insanları izliyim günlük…izledikçe dalalım-düşünelim-düşüncemizin içinde dalıp kaybolalım günlük… birde bakmışız neyi düşünürken bulmuşuz kendimi günlük..eğer işe yaramayan düşünceyse silelim onu hemen günlük.. içimdeki sesler korusundan can derviş hanım ve sinik entel hanım konuşuyor günlük biraz benden söz edelim günlük hayat bana güzel
Çünkü yalnız kalmaktan hiç çekinmiyorum..Çünkü başladığım kitap sarmayınca fırlatıp atıyorum…Çünkü seyretmeye başladığım film berbat çıktıysa hiç çekinmeden sardırıyorum..Çünkü cep telefonuma istediğim zaman cevap veriyorum…Çünkü düşman kazanmaktan da dost kaybetmekten zerre kadar çekinmiyorum..Çünkü sıkılma hakkımı sonuna kadar kullanıyorum..Çünkü çaktırmadan kafa bulmanın sonsuz güvenli ve sonsuz rahatlatıcı kollarına atlamaya bayılıyorum.. ((-. Günlük..
Yağmurun bereketiyle gelen bir gün olsun günlük…
Love-love günlük..
Hayat sana da güzel günlük…
Aşklanalım günlük..
Aşk ola günlük…
Sarıldım
Ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın günlük, hayat devam ediyor zira öyle olması gerekiyor. Herkesin şahsına münhasır bir yaşamı var ve buna saygı duymak gerekir. Atarlı bir son oldu ama iyi de oldu geri dönüşü olmayacak en azından. Geçmiş olsun. Forever aloneluğumu özlemişim, benim yaşam tarzım bu günlük. Kimse ile hayatımın aynı çizgide gidebileceğine inanmıyorum artık. Kimsenin aynı duygularla bana yaklaşabileceğine de.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...