Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

NolaxThensbane said:

SeaGle said:

NolaxThensbane said:

hahaha öğrencilere şenlik yapıyorlar ama çalışanlar yararlanıyor

Makineciye şenlik yok aga =( Sınavlarla uğraşıyoruz.

şenlikler için kart bastırdık yihuu öğlen yemeğini ekip kırlara kosuyorum...sonra gerisin geri çalışmaya ama =(

Figes'e falan mı girdin abi okulun içinde, neler yapıyosun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

oo günlük canım günlük haftanın sonu günlük.. hafta sonunun başlangıcı yaşasın cuma..ve yandaşları (-. pazarın cilası değişti belirsiz bir güne uyanmanın keyfi yerini alıcak desem hiç birşey planlamadan geçicek desem çok mu karışık olur... ezginin günlüğü iptal çünkü ben yanlış okuyup görmüşüm dün teğet için baktığım afiş bana onu söyledi ezgi şöleniymiş niye bakmadan geçerim..çünkü ben böyleyim..ama ben böyleyim dediklerimi değiştirmem lazım ki birşeyler değişsin değişiyorum evet ama daha bir üst beni görmek istiyorum sınırım ne görmek tanımak istiyorum sanki bana yine yolculuk görünüyor gibi içimde şöyle bir seyahate çıkalım bakalım nasılmışım nelerden sıkılmışım korkularım neymiş çıkartıyım şöyle havaya aslında ben böyleyim dediklerimi değiştirmeye başlayınca gereksiz şeyleri silip süpürünce korkularım bilincim kendiliğinden havaya kalkıcak.. gelip karşıma dikildiği zaman korkumu şöyle bir süzelim evirip çevirip kontrol edelim.. gülelim.. korkularımı gördükçe heyecanlarınıyorum çünkü beni bir üst modelime çıkartıcak şans mı desem işte o şey o..bak bana ya.. neyse bugün cuma ve cuma yazımı bekliyorum..
eminim sende seversin günlük..
işte böyle günlük
Ezginin günlüğünden-Hişt hişt diyorum.. sıkı sıkı sarılıp seviyorum-tüydüm....
sevgiler.
Ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ooooooooo cuma. canım cuma. bir ağır geldin cuma. havaya girelim yoksa arıza yaparım cuma.ama bozmayalım cuma. ne kadar düşündük bu haftaiçi cuma.hayatı yorduk zatımla birlikte cuma.bambu haftasonu içi bomboş bambu gibi olalım cuma. sonra içini aşk ile dolduralım cuma. ama büyülüsünden olsun cuma. zamandan çalarken zaman çalalım içine kahkaha koyalım , şarkılar koyalım içok mutlu olalım cuma. o ...zamanda en gerekli olan şey öteki zamanda beş para etmeyebilir. geçen o güzel saatlerin 1fiyatı yoktur cuma.seven 1inin gözü dokunduğunda diğerine cennet ordan yansır insanın yüreğine cuma. canım cuma ciğerim cuma. gök, yeryüzü biraz sanki buruk cuma. ağlarsa rahatlayacak gibi cuma. bulutlar ağlamazsa yeşillikler gülmezmiş cuma. bunu bilirken gönülden gel gülelim cuma. tebessüm cuma. aşk tebessümleri sever cuma. lanet olanı kim ne yapsın cuma. hophop cuma değiş cuma. yarın çok güzel 1gün cuma. hayallerim aşkım ve atatürk ondokuz mayıs doğduğum gündür demişse cuma.yarın doğum günü partimiz var cuma. melekler dahil herkes gökyüzünde partileyecektir cuma. 1doğum günümüz daha var cuma. yılalr önce bana hediye gelen dünyanın en güzel bebeği minik burun , kırmızı dudak ,altın saç ,altın kalp asil ruh bebek kızkardeşimin de doğum günü cuma.sanki düğünümüz var cuma. masalar kurulsun ,bayraklar asılsın , kazanlar kaynasın , insanlar aşklansın cuma. kutlayalım cuma. başka nasıl şarkı söyleyebiliriz ki cuma. süpersonik cuma.mr. lover ,lover cuma. fantastik mr. bombastik cuma. mistik bombastik cuma.
işte cuma yazısı günlük sevgili şehleme teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

doku kaybı mı? oha. savannah falan mı besliyosun o ne ya?!

Ya 3 tane canavar besliyorum, aşağıda da ordu var aslında.
Ama bir tanesi var ki panter abi resmen. Arabanın biri çarpmıştı sokakta alıp veterinere götürmüştüm hemen. Bağırsakları dışarıdaydı afedersin ya kedinin. Hiç yanına bile yaklaştırmıyor. Bir gün ölecek diye korkuyorum. Dünyada gördüğüm en huysuz hayvan resmen ama seviyorum ya hayvanı, kötü geçmişi olsa da seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

NolaxThensbane said:

SeaGle said:

NolaxThensbane said:

hahaha öğrencilere şenlik yapıyorlar ama çalışanlar yararlanıyor

Makineciye şenlik yok aga =( Sınavlarla uğraşıyoruz.

şenlikler için kart bastırdık yihuu öğlen yemeğini ekip kırlara kosuyorum...sonra gerisin geri çalışmaya ama =(

Figes'e falan mı girdin abi okulun içinde, neler yapıyosun sdf

yok figeste değilim ulutekteyim ama amacım figese girmek yesss im closing..my preciousssssssss!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...