Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

wastyrx said:

Off sen git 3. dereceden denklemler çöz ama bi hukuk dersine yeteme ya. Tam yetoyum yea.

3. dereceden diferansiyel denklem mi cebirsel denklem mi?

Yok artık tabi ki diferansiyel denklem.Cebirsel denklem çözme 10 sene önce kaldırıldı mühendislik müfredatından.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne saçma işler...

ruskilere menemen yapayı gösterdim..sanıyorum ki yok adamlarda ya da yapmayı bilmiyorlarmış. çok saçma geldi bana. dedim olm nası bilmiyorsunuz! domates yumurta biber etc işte. bi numarası yok.

bu arada gösterdiğim yer işyerinin mutfağı abi, adamlar da yatırımcılar falan. toplantı sonrası aşağı indik, marketten yumurta falan alıp salak gibi menemen yapıp bulana bulana yedik. aptallar buna şeker koyacak mısın falan dediler pişirirken. dedim ne şekeri, ne diyorsun! hacım çok güzel ama bunun üstüne ot-baharat da ekleyelim biz dediler. takılın kafanıza göre dedim.

sonra birileri kontrol yapılacakmış iş yerinde. valla yazılımları mı ne kontrol edeceklermiş işte "bilgisayarları bırakın çıkın!" emri geldi, laptop'u çaktırmadan çantaya attım ne olur ne olmaz. ama saatim masa üstünde kalmış lan. üzüldüm bak. sorunsuz geçmişiz kontrolden falan. yarın gidip alıcam saatimi artık :/

otururken cüzdan, saat, telefon vs hiçbişi üstümde olmamalı abi. bana kalsa yalın ayak falan da gezerim gerçi ama bokunu çıkarmamak lazım di mi ama. ha iş için gelen ekiple yımırta kırmak ne kadar bokunu çıkartmak oluyor pek emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

kokutmayalım diye soğana girmedim ya hiç.

ha bu arada burada biberlerin tanesi-adedi 1liraya falan geliyor. o da dolmalık biber yalnız. normal biber yok. öle saçma bişi.

hiç de dolmalık biber ile menemen yapmamıştım. tabii yağı da minik paket tereyağı falan aldık yaptık. sıvı yağa para baymadım şimdi.

bi sonraki sefere ibrahim tatlıses usulü mangal yapıcam. benim işlemci üzerinde falan yaparım artık ütü bulamazsam.

sonrasında da tarana çorbası, ciğer tava, kokoreç falan..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...