Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi bi takla at, oyna görelim

mani

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

gecen gun meclise kesilmsi domuz resmi ile gelip ISTE KURTLER DOMUZ YIYO, MUSLUMAN DEGIL BUNLAR diye bagirip cagirmasi daha buyuk bombaydi, buyutmeden hasiralti ettiler hemen olayi AIHM devreye girmesin diye ehue

gerçek mi lan bu T_T

inat yüzünden bu adamı partide tutyorlarsa gerçekten türk politikasının güzel bir özeti olur bu olay heh
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Viktor said:

gecen gun meclise kesilmsi domuz resmi ile gelip ISTE KURTLER DOMUZ YIYO, MUSLUMAN DEGIL BUNLAR diye bagirip cagirmasi daha buyuk bombaydi, buyutmeden hasiralti ettiler hemen olayi AIHM devreye girmesin diye ehue

gerçek mi lan bu T_T

inat yüzünden bu adamı partide tutyorlarsa gerçekten türk politikasının güzel bir özeti olur bu olay heh

gerçek

daha var bi dolu bu tarz bombası ayrıca
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

ne inatla tutacaklar ya. Bu adam RTE'nin yancısı, AKP kurucularından, RTE belediye başkanlığı yaptığı dönemden beri yanında. Herzaman böyleydi tabi içişleri bakanı olunca bizler farkettik. Kişiliğinin bilinmemesine imkan yok.

bi iç işleri bakanı bu ülkede eşcinsel yok demişti kesin budur o
Sosyal ağlarda paylaş

Eskilerden bir inci daha

said:
"… Bir gün o gerçeği yaşasalar, bir gün değil bir saat, on dakika yaşasalar biliyorum ne yapacaklar, ama kurtuluşu yok, şakası yok çünkü gidenlerden kurtulanların ifadesi her şeyi ortaya koyuyor. Ben söylüyordum, şimdi itirafçılar söylüyor. Domuz etinden, Zerdüştlüğe kadar, bilmem hangi ulustan kardeşlikten, çok özür dilerim eşcinselliğe kadar, her türlü namussuzluğun, ahlaksızlığın, gayriinsani durumun olduğu bir ortam…"

Sonra AKP bu ülkede demokrasiyi kardeşliği barışı getirecekmiş. Partideki ana adamların hepsi bu kafada, hepsi ağzından böyle şeyler kaçırmış halde. Agnostik arkadaşlara selam ederim burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da zamanının aileden sorumlu devlet bakanı

said:
Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Aliye Kavaf, "Eşcinselliğin biyolojik bir bozukluk, bir hastalık olduğuna inanıyorum. Tedavi edilmesi gereken bir şey bence. Bakanlığımızda onlarla ilgili bir çalışma yok. Zaten bize iletilmiş bir talep de yok. Türkiye'de eşcinseller yok demiyoruz, bu vaka var."

Ne inciler çıkar bu partiden arasanız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...