Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Şimdi melee olmayan ama dayanıklı bir wizard oluşturmaya çalışıyorum. Şuan Force armor ile 30k hp 550 all res - 4500 armor civarı bişeyler var. Act 3 de %35den fazla vuran moblar var hala

Prismatic armora geçince resler 800 oluyor armor hala 4500.

1 All Res = 10 Armor oranından uzaklaştıkça verim azalacağından pek bir esprisi kalmıyor sanırım prismatic armorun. Prismatic armoru verimli bi şekilde kullanabilmek için All Res yerine Armor veren itemlere mi yönelmek gerekecek. 2sini bir arada main statlarla beraber bulmak çok zor oluyor. Str kullanmıyor zaten wizardlar armor oldukça düşük. Napsam bilemedim şöyle ölmeyen bir wizard oluşturmak için... Glass canonu bıraksam o da dpsi çok azaltacak.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

lvl 34 wizard ellerinizden oper :)

yalniz bisiyi merak ediyorum, attack speedi arttiran itemlarin signature speelleri hizlandirma gibi bir etkisi yok degil mi?

tamamen gerenksiz yani attack speed olayi wizardlar icin

signature'ı hızlandırmasa 2h alıp takılırdım wep damagedan allah olurdum :)
Sosyal ağlarda paylaş

carsi karisti :)

GOD MODE Wizard "exploit"

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z3UTnUA6ioA#!

Step 1: Select Teleport – Fracture. Bind it to a key
Step 2: Select Archon, tested with Improved Archon
Step 3: Hover your mouse over or near your charcter
Step 4: Press Teleport
Step 5: QUICKLY(!) Press Archon

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6146816331?page=1
Sosyal ağlarda paylaş

esas bu konuyu derinlemesine arastirirsa blizort bakalim neler bulacak. Bu bug ne zamandan beri var? kimler kimler kullanmis? RMAH da ne kadar para donmus bu bugi kullanan kisilerce yapilan satislardan?

ama olayin diger bir yuzu, hala bir blue almamis exploitten bahsediyoruz...kisacasi, ban gelse ne yazar bu saatten sonra, gelmese ne yazar. Bildigin uluslararasi davalik durum hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...