Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Wayne said:

adam asmis ya geara baktim bildigin end game gear gibi bisey su anda ve adamda 220m var offhand e 110m harcamis falan.

bana sanki baya bi para akitmis gibime geliyor ama rmahten bilemicem.

bu kullandığı offhande mi 110m harcamış?

rmaha para akıttığı garanti bence çünkü 2 taraftanda resistli falan bot araştırıor
Sosyal ağlarda paylaş

orly said:

Wayne said:

adam asmis ya geara baktim bildigin end game gear gibi bisey su anda ve adamda 220m var offhand e 110m harcamis falan.

bana sanki baya bi para akitmis gibime geliyor ama rmahten bilemicem.

bu kullandığı offhande mi 110m harcamış?

rmaha para akıttığı garanti bence çünkü 2 taraftanda resistli falan bot araştırıor

evet chatte yazmisti herif.
Sosyal ağlarda paylaş

çok zevkliymiş lan melee wizard.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WXYhVO!gab!YaZcYc

şu buildi kullanıyorum da energy twisterin rune degisebilir mi sanki?

dün gectim infernoya şimdi kulle yolundayım 1 kez öldüm daha. çift elite pack geliyor onu bile tanklıyorum 4 kişilik oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

çok zevkliymiş lan melee wizard.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WXYhVO!gab!YaZcYc

şu buildi kullanıyorum da energy twisterin rune degisebilir mi sanki?

dün gectim infernoya şimdi kulle yolundayım 1 kez öldüm daha. çift elite pack geliyor onu bile tanklıyorum 4 kişilik oyunda

statsların nasıl ben de deneyım bi melee wizard merak ettim valla. oynanıs tarzıyla iligli bi kısa bi bilgi de alalım
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#WVOgXh!cag!aYcZab

healing blades pek bişeye yaramadığını farkettim. diğerlerini deniyorum.

aynı şekilde frost nova da thrash moblar hariç pek bişeye yaramıyordu. onun yerine magic weapon denedim biraz. daha iyiydi nispeten ama daha sonra time stop önerdi elemanın birisi. daha güzel oldu böyle.

explosive blastında rune değiştirdim.

passivelerden de evocation yerine prodigy aldım daha fazla twister spamlamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

EVIL_DeaD said:

peki life regen ve life on hit durumun nasıl?

life regen yok, loh 376. 1k loh ile de denedim de yani çok farkı yok gibi geldi, biraz daha rahat tabi.

siegebreakeri kestim az önce ama bazı kombinasyonlar çok zor oluyor ya act3te. özellikle ranged packler. onlar bana vuramıyor dogru düzgün time stop sayesinde ama ben de onlara vuramıyorum asdfsd.

bi de mesela frost yada feara birinden çıkmadan diğerine arka arkaya yakalanırsam diamond skin yenilemek sorun oluyor 1-2 tane twister yoksa etrafta. ona çözüm bulamadım baya sıkıntılı o tarz durumlar.

bu arada dmg düsük benim öyle bi harcama yapmadım ciddi anlamda. barbarian ile farmlarken düşen itemlar falan var hep. bi tek dün çok ucuza 7.5 critli %30 blocklu stormshield buldum. onu kullanıyorum şu an ama satıcam onu eski sacred shield kalacak yine.
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba arkadaşlar..

+6 gloVes yapıyorum istiyen olursa eklesin ..yapım sırasında twitch acılıcak..

1 ADET GLOVES YAPIMI İÇİN

28 ADET İNFERNO ESsenCE
5 ADET İNFERNO TEAR
8 ADET SECRETS
100 K

arkadaşlar elimde hazır yapılmıs +6 özelikli glovesler (eldiven) var .. ekleyin linklim begendiğinizi alırsınız.. fiyatınıda siz belirleyin..:)

link http://www.justin.tv/havadakarada_

havadakarada#2489

tşkler..
Sosyal ağlarda paylaş

rakanoth için life regenli eşyaları çıkar sonra vit veren eşyaları çıkar logout ol sadece vit verenleri geri tak ondan hp 35% in altında kalsın
sonra familiar (ancient guardian) hydra(venom) teleport(wormhole) magic missle (seeker) ile kes
rakanoth u dibine teleport olunca hydrayi atip teleport ol ekran dışına kaçıp magic missle salla uzakda olursan add spawn etmez ancient guardian olduğundan ölmezsin(35% in altına hp olduğundan bir vuruşu(tele olup tek attığı vuruşu) absorb edeceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...