Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

dmg durumlarınız ne?

dual wield ile
48k buffsuz yapabildim, life on hit almazsam 55k ya kadar cıkar heralde, ama life on hit rahatlıgından vacgecemiyorum :D

2.01 aps cift dagger, 31 crit chance 280 crit dmg 810 all res
900 life on hit 43k hp

hp dusurup biraz daha dmg alınabilir gibi
Sosyal ağlarda paylaş

400 500 crit dmg cok iddialıymış zaten 400 500 crit dmg alıp loh yapabilmek imkansız.

silahımın teki 930 teki 830 dps ama soyle bi mekanik var tabi,

daha hızlı attack speed = daha cok life on hit, daha cok crit ve buna istinaden daha cok cyclone = daha cok dmg.

o yuzden 1200 dps axe spear mace filan kullanmıyorum, cok yavas kalıyor monka yaw..
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba arkadaşlar..

+6 gloVes yapıyorum istiyen olursa eklesin ..yapım sırasında twitch acılıcak..

1 ADET GLOVES YAPIMI İÇİN

28 ADET İNFERNO ESsenCE
5 ADET İNFERNO TEAR
8 ADET SECRETS
100 K

arkadaşlar elimde hazır yapılmıs +6 özelikli glovesler (eldiven) var .. ekleyin linklim begendiğinizi alırsınız.. fiyatınıda siz belirleyin..:)

link http://www.justin.tv/havadakarada_

havadakarada#2489

tşkler..
Sosyal ağlarda paylaş

benim statlar bunlar. loh yok gordugunuz gibi. ama gemi gibi ilerliyorum act1 de problemsiz. ama bir problemim var o da exploding palm ı beceremiyorum alısıcaz karambolde biri once ölüyp falan. ikinci olarak da simdi main hand cok damage off hand cok loh cok stat az dps mi olması lazım? silahlarım levelladıgım silahlar bisey yok ustlerinde
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

benim statlar bunlar. loh yok gordugunuz gibi. ama gemi gibi ilerliyorum act1 de problemsiz. ama bir problemim var o da exploding palm ı beceremiyorum alısıcaz karambolde biri once ölüyp falan. ikinci olarak da simdi main hand cok damage off hand cok loh cok stat az dps mi olması lazım? silahlarım levelladıgım silahlar bisey yok ustlerinde

exploding palmın nesini beceremedin anlamadım sweeping wind kullanma bide bütün monk spirit generator abilityler aoe vuruyor 10% a getirip switchleme diğerine sırayla vur hepsine işte 30-40% civarında gezsinler bazı setuplar var ama problem oluyor baya ranged moblar falan onların dışında 15% gibi at palm sweeping wind vur 30%< diğer moblar ölüyor.

main hande yavaş off hande hızlı gibi bi olay yok ama main hande yavaş bi silah koyarsa cyclone damage artıyor diye biliyorum onun yerine LOH veren 2 tane dagger takabilirsin 7~10%crit 100+dex bi shieldde iş görür ama çok gerekli bulmuyorum hala monk ve shield olayını.
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler biraz önce sanırım kendi kendimi kazıkladım, bid kapışıyorduk 9 10 11 derken 12m e kaptım. şimdi kendi silkmiş gibi oldum galiba. offhand olarak kullanıcam tabi
uzun zamandır duzgun bir offhand arıyordum onun gazıyla abarttım herhal

http://i.imgur.com/TSmWI.jpg

elimden çıkarmaya mı çalışsam kazıkladım mı kendimi sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...