Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

%20 ila %30 arası criti alacaksın.
dw oynayacaksan silahlarından loh + socket arayacaksın.500+ loh bide sockete crit damage.
40-45k hp 600-700 all resist olacak.
tavsiyem neck ile glovestan yuksek crit chance alıp ringlerden ias/crit damage alman.ama her türlü kombinasyon olur.
bende su anda sadece loh sıkıntısı war 1k loh buldunmu bu statlarla güle oynaya farmlarsın herbişeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Bende barbar dan sonra monk başladım daha zevkli valla da şuan 56 yım sanırım 60 olunca neye yönelim crit bir setmi yoksa dw loh filanmı abanim? Bu arada DW oynamak istiyorum ve fist gidicem mace/spear gibi hantal silahlar kullanmak istemiyorum help.

biz de barbarla pek anlaşamadık gibi barbardan donra demon 60 yaptık şimdi de 53 lvl monk var tabi vizar da 32 lvl ve
dooktor da 15
herkesi kaıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

tzo krin's gaze bis crit as vita %life olanından alman lazım 4-5m piyasası var soketli bulabilirsende fena olmaz
benimkinde soket yok 45 frost resist var onun dışında resistler baya az 600 resistle act3 yalan hele loh baya düşükken ı ıh.

benim resistler şu an 745ar 33k dps 1745loh var act3 girmiyorum çok saçma sapan setuplar giriyor onun yerine 4 farmlıyorum 5stackla diablo kesiyorum hep çöp atıyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

potansiyel olarak dual wieldin getirisi

2x100 crit dmg + socketlerden 2x100 crit dmg + %15 attack speed + statlar işte loh vs

hani bu çok uçuk itemlar için belki ama yine de mesela socket + 70 base crit dmgli ortalama 2 silah bile alsan %300 crit dmg geliyor. diğer taraftan kalkandan gelecek %crit bunları karşılarmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...