Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asus Usta Splinter Cup Başlıyor!

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

http://www.esl.eu/tr/sc2/news/190508/?killcache=true

Birinci Oyuncu: ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201
İkinci Oyuncu: Eee Pad Transformer TF101
Üçüncü Oyuncu: ASUS Eee PC 1011PX
Dördüncü Oyuncu: USB Bellek + ASUS Mousepad
Beşinci--Sekizinci Oyuncular: ASUS Mousepad

kaçırmayın beyler(:D
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse "abi annemler izliyor benim maçımı sunar mısın" demesin. Canlı sunulan müsabakada taraflar durumlarını meşgul/busy yapmalıdır ve müsabakalara observer/izleyici girmesi yasaktır.

Bu laf bana gelmiş sanki.

İlk 3 için ödül havuzu aşırı über düper iyi. Sonraki 5li için aşırı kötü.

O zaman sorularım var:
- Bracket ne şekilde yapılacak? Random mu masterlar bronzlarla eşleşecek tarzında mı?
- http://www.esl.eu/tr#/tr/sc2/news/190508/
Burayı kim hazırladı? Mete hazırlamış gibi duruyor. Arada laf çarpmalar falan.
- Turus geçmiş olsun hacı. Neco çok feci gaza gelmiş. HoN'a ara vermeye karar verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

abi bu cs ciler nasıl bişidir ya. geçen 1 klavye için 300 kişi katıldı haha şu ödülleri cs ye verseler 3k adam dolar heralde oraya haha

biz 100 ü görürsek şükür asdfgg

Aç onlar aç. ^^ Sanırım SC2 de güç dengesi CS ye göre kesin olduğundandır. Bariz olarak kimlerin ilk 10 a girebileceği belli gibi. Bu yüzden terettüd olabilir. Kayılan 1-2 kişiye de kura ile ödül verilerek terettüd yaşayanları da turnuvalara çekilebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya CS ile SC arasındaki en büyük fark (harfler ters dermişim sonra beni dövermişsiniz... Ehem ehem. Konuya döneyim) CS orjinal oyun olmadan insanlar tarafından o kadddar çok oynanıyor ki oyuncu kitlesi uçmuş durumda. Türkiye'de SCII alan kişi sayısı az, parası olup alanların büyük kısmı casual oyuncu, bide SC (Bence) CS'ye göre izlemesi daha zevkli bir oyun olduğundan oynamaktansa izlemeyi tercih eden sayısı çok fazla. Buda turnuvalarda rakamın azalmasına neden oluyor.

Beni germez. Turnuva maçları güzel olsun başka ihsan istemem. (Neco turnuvadan ilk 3e girse iyi olur.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...