Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vatan sevgisi?

Bone

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

of fotoğraflar baya rezalet. nedense ülke için hiç bir faydalı iş yapmamış insanların ruh masturbasyonu halini seziyorum bu fotoğraflarda hep. yani futbol takımı tutmak gibi ülke sevmek modeli de denebilir buna.

MUAHHAHAHAHAH

bu arada tr pek bi rullaz lan doğusunda kalanlara göre.

batısındakilerin çoğuna göre sucks diyip geçin işte.
fanatizme gerek yok zaten.

bekleme yapmayıp gelişin, vatan sevgisi bilmem ne de tırışkadan bişi bu arada. gelişimi sevin siz, gereksiz ve full gaz içeren saçma bir vatan sevgisi yerine gelişme azmi olsaydı en azından adam gibi şirketlerimiz DJ industrial average da yer alırdı bak.
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

ülkelerin gelişmişliği endüstrisinin gücüyle değil vatandaşlarının mutluluğuyla doğru orantılıdır dasaa efendi.

gözüm üzerinde, corporate aşkı dolu her mesajının altına post atıcam :)

abi salak gibi x'i seven adam sadece apaçidir, fanatiktir.

bunlar da gereksizdir.

sevgi gelişimi gerektirir, değişimi gerektirir.

neyi seversen sev. "yok abi ben sadece çok seviyorum diyeceğim, içini de doldurmaya popom yemiyor." diyorsan apaçisindir, fanatiksindir, tembelsindir.
Sosyal ağlarda paylaş

evet katılıyorum dediğine de yanlış anlamışsın beni, ben başka birşeyden bahsediyorum :)

ülkelerin gelişmişliği vatandaşlarına sağlayabildiği olanaklarla doğru orantılıdır, endüstrisi sanayisi sıfır olup da vatandaşlarının ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve onlara diledikleri hayatı olabildiğince yaşatabiliyorsa o ülke gelişmiştir demek istedim. niye diss attın bana :(
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.animalspetmarket.com/image/urun/2010/09/03/Resim_1283518601.jpg

vatandaşların çoğu kendileri için neyin en iyisi olduğunu bilmekten aciz olduğu için talepleri değil ihtiyaçları.

türkiye'de herkesin gerçekten söz sahibi olduğu doğrudan demokrasi olduğunu düşünemiyorum, direk ülkeyi terkederim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

lan sizin kafalar iyi baba.

sevmeyen adam diyince "OHA NEFRET EDİYOR!" falan geyiği dönüyor nedense.

lan adam ülkenin durumundan rahatsız işte.

özetle salak olmayın lan. sevmeyin, hoş bir şekilde salak salak oturmayın.

çalışın, uğraşın.. sevebileceğiniz bir hale getirin.
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

throine, sparkcaster, napolyon galiba aynı kişiler.

G'morning mate!

dasaaa said:

farklı görüşler almaktan korktuğunun farkındayım ancak değişik bakış açılarını denemen sana objektiflik kazandıracaktır.

İçinde bulunduğum ortam ve insanların baskısından fazla kalamıyorum o tür sitelerde.
Sosyal ağlarda paylaş

lan buranın halkına baktıkça neden "abi biz üçüncü dünya ülkesiyiz yaaa üffff" sinirlenmesinin, körü körüne vatanı sevmemenin ve hatta "abi buradan nefret ediyorum ki ben" demenin ne kadar faydalı olduğunu anlıyorum.

şöyle söyleyim, misal dükkana girdiniz. 4mx3m bi yer.. solda tuzluları satan tezgah, sağda tatlıları satan. hemen karşıda da kasa.

türkiye'de bunu kaç kişi işletir, çekip çevirebilir, bir düşünün.. 2? 3?

burada tezgah arkasında 2kişi var abi.. ama her tezgah arkasında(!)

6kişi çalışıyor yani!

daha saçması, adamların kafa hep eski ssk siteminin daha da beteri olarak çalışıyor. tatlıyı aldın, tuzluyu aldın..

bok aldın!

önce kasaya gidip fişi alacaksın, fişi teslim edeceksin, yırtacaklar, kasaya geri götüreceksin, sana başka bir fiş vericek sonra gidip tatlıyı alacaksın, tuzlu için de fiş getirip götürmen lazım.

ha bunun teknolojik alet versiyonu var, adam barkodu fişin üstüne elle yazıyor. fişi götürüyorsun kadın elle giriyor barkodu fişe bakarak vs vs vs.

şimdi bu adamlar (3.dünya ülkesine kıyasla söylüyorum yoksa böyle bişi yok) 4,5. dünya ülkesi olduklarını kabul etmiyorlar

e haliyle gelişme de limitli düzeyde kalıyor bro.

gelişmek istiyorsan beğenmeyeceksin kendini, sevmeyeceksin fazlaca. gerekirse tiksineceksin ki gelişesin.

"yok abi, ben çok memnunum" diyen salaktır bile diyebilirim hatta.

ve dedim bile evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...