Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowrun Returns

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Dragonfall

said:
Altuğ Burakgazi
Owner of the Kreuzbasar's one and only genuine Turkish coffee house and purveyer of reluctant information.
Only Electric Sheep Are Cheap: He sells genuine Turkish coffee at 50 nuyen a pop, as opposed to the 5 nuyen soycaf.
Serious Business: Coffee.

asdfasdf oyundaki karakter fdsgsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Ahah altuğ, welcome honored efendim..

Dragonfall çok iyi olmuş gerçekten. Hikaye biraz lineer ama o görevler arası otomasyon hissini kaldırmışlar. Dialoglar ve karakterler dead mans switch e göre daha detaylı geldi bana, özellikle bilgisayar olayını muhteşem yapmışlar. Çok basit bi görev bilgisayarınız var mevcut runlar, bilgi satışı vs standart işleri yaptığınız, bide aynı zamanda shadowrunner forumlarını okuyabiliyorsunuz. Her rundan o konuyla ilgili güncel ya da geçmiş topikleri okumak gibi basit bir eklenti bile oyunun atmosferine çok şey eklemiş.

misal

Apex rundan sonra apex i kurtarırsanız yaptığınız searchte clockwork ün ölümüne dair topiği buluyorsunuz. Apex clockwork ün kişiliğini emip topiğe geliyor, smiling bandit yemliyor bunu tam zamanında geldin diye, always my friend diye cevap veriyor. Ki fark etmişsinizdir geçmişte 50 ayrı topikte just like clockwork diyen bi eleman bu, o cevabı okuyunca smiling banditle birlikte kuvvetli bir hass çekiyor insan, sonra tabi clockwork için 1 dakikalık saygı duruşu =/

Choices&consequences istediğim kadar iyi değil yine, ha majör değişiklikler oluyor mu evet ama sadece oyunun son iki görevi etki ediyor. Özellikle yardım ettiğim bazı factionlardan bi destek falan bekledim ama yalnızca item gönderiyorlar oyun sonunda.

Tabi bütün bunlar sürükleyici hikaye, tutarlı karakterler ve yüksek yazım kalitesini gölgeleyemiyor. Oyun baştan sona sürükleyici, plot twistler gerçekten twist olabiliyor ve shadowrun cyberpunk hissini iyi yakalamışlar. Oyun konusunda tek şikayetim oyunun en sonunda

oyun sonu spoiler

Vauclairle anlaşma şansın yok, büyük ejderhaları yok edemiyorsun. Gerçi geleceği de belli olan bi P&P settingine o kadar müdahele etmek zor ama alternatif ending eksik hissi veriyor.

İndirimde görürseniz kaçırmayın atlayın, hem dms hem de dragonfall son derece keyifli sürükleyici oyunlar. KS sağolsun poopamole AAA+++ rpgler yerine gerçek crpgler de görebiliyoruz böyle. TENGRİ KICKSTARTERI KORUSUN VE YÜCELTSİN!
Sosyal ağlarda paylaş

dragonfall'u az önce bitirdim. her yönüyle deadman's switch'den iyi. daha uzun değilse bile en azından aynı uzunluktadır.

hikaye çok iyiydi. karakterler de iyi. diyaloglar akıyor. hub olayı olmuş. missionlarla biraz lineerlikten kurtulalım demişler ama olmamış.

inventory / stash sistemi ve de özellikle combattan çıkamama inanılmaz uyuz. bir sonraki oyun mutlaka bu sorunları halletmeleri lazım. umarım geliştirmeye daha uzun süre ayırırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu zamazingo yüzünden yeni xpac gecikecek diyorlar http://golemarcana.com/ =/

Alternatif sonla da bitirdim oyunu, beklediğim kadar büyük değişiklik olmadı ama

Apexi öldürmeyip en sonda feuerschwingenin kontrolünü verirseniz aynen söylediği gibi F-State i korumak için gücünü kullanıyor, diğer slaytlarda olduğu gibi lofwyr ve panpaları berlini öyle kolay alamıyor. Gerçi şehir yine duvarla ikiye ayrılıyor, sanırım shadowrunda cannon o olay. Ama ejderhalar panaceanın kontrolüne sahip apex karşısında öyle ellerini kollarını sallayarak hareket edemiyorlar.

Artık 3. xpacten daha dallı budaklı bi senaryo bekliyoruz. Ben hala oyunun sonunda "kötü adama" katılabiliyor olmak isterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...