Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Terminator: Ralf Moeller!

Sam

Öne çıkan mesajlar

net'te karıştırıyorum haber sitelerini, henüz bulamadım ama gazetede gördüğüm kadarıyla bu arkadaş canlandıracakmış terminator 4'teki esas robotu. gladiator'deki hagen rolünden (ayucuk hani :-p ) hatırlayabilirsiniz. hatta conan'ı canlandırıyormuş tv serisinde meğer. almanya doğumlu, ille alman aksanlı olması gerek yani metal iskelet sahibi olanların.. :horace: arnie de konuk oyuncu olacakmış, sanıyorum t-800 serisinin organik kaplaması için model alınan abd ordusu subayı candy rolünde göreceğiz onu.. :)

adamın tipi gayet müsait bence işe, eğer kıvırabilirse işi bir ihtimal hani, gladyatör'de idare ederdi. gerçi cameron olmadıktan sonra arnie de kurtaramadı ki.. :hmm: tek tesellim en azından tip olarak adamın uygun olması.. ama tabii arnie gibi aksiyon sinemasının gelmiş geçmiş bir numaralı isminin yerini doldurabilecek birisi bu yüzyılda çıkar mı bilmiyorum. :) adam ne kadar kült bilim-kurgu/aksiyon varsa 80'lerden hepsinde oynadı neredeyse..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 21 Ekim 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
İyide bu arkadaş 59 doğumlu yani 50 yaşında. Oynasın oynasın max 1 terminatorde oynayabilir :) Gene degisecek yani termi abi bir sonrakinde :)

45 yaşında adam be, sende ne yaptın ya. Dede yaptın adamı. Arnold Terminator'ü 37 yaşında 2. yi ise 45 yaşında çekti.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

siz bardağın boş tarafına bakıyorsunuz, ben ise dolu tarafına bakıyorum ve orada the rock'ı görmediğim için memnunum.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bence 7 den sonra biter çünkü gittikçe matrix e benzio bence hani makinalar ele geçirmeye çalışıo fln belkide 7 nin sonuna (bkz.Matrix1,matrix2,matrix3)korlar :lol:[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...