Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Far Cry bu sistemde nasıl çalışmaz ?

kfg

Öne çıkan mesajlar

Sistemi yazıyorum... P4 3.0 HT 1 Gb Ram 128 mb Fx5200 ekran kartından şüphem var ama şu an bilgisayarımda doom 3 var ve high seviyede hiç takılmıyo hem de 10 yaratık birden saldırırken bile acaba oyunda mı birşey var yoksa benim yapmam gereken birşey mi var ?
Medium ve high da hiç gözükmüyo mavi bir ekran var low daha tüm renkler birbirine karışarak çok kötü gözüküyo oyunun içinde auto detect yapıyorum video ayarlarını herşeyi medium a getiriyor ? Neden yaw ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
bendede p4 3,06ht + 512ram + fx5200 var ancak hiç takılmadan ve high seviyede çok rahat çalışıyor..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 33)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

5200 öldü.gidin 9800pro alın paranız varsa.x800:)[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

High Doom 3 konusunda ciddiyim ben de hiç beklemiyordum ama walla dediğiniz gibi bir gariplik var bu sistemde ama yakında ekran kartını değiştireceğim. X600 XT düşünüyordum. Kötü dediler X700 XT düşünüyorum. Evet konu da değişti, neyse yahu burdaki sorun ne ve ben nasıl oynayamıyorum bu oyunu ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 19 Ekim 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
high level doom 3 fx 5200 mumkun degil

neden mümkün değil ki?
ti 4200 ile oynadım ben oyunu, ultra'da bile çalıştı. high'da 4xaa ile, medium'da 8xaa ile oynuyordum takır takır. ki o sistem p4 2.0, 512 mb ram idi..

ti 4200 directx 9 desteklemiyor, ancak oyunları yavaş da olsa çalıştırıyor.
fx 5200 directx 9 destekliyor, ancak adı "directx 9 yavaşlatıcısı".
doom 3 opengl, far cry directx9 olduğu için sorun olabilmesi normal.

aklıma şu yöntem geliyor.
need for speed underground, star wars kotor gibi başka directx 9 oyunlarında da sorun çıkıyor mu? belki sorun directx 9'dandır.
directx9c'yi ve ekran kartı sürücülerini güncelle.

diğer ihtimal ise oyunda bir problem var.
son patch'ini çekip oynamayı dene.
veya oyunda video settingsde değişiklikler yapıp çözmeyi dene.

en son aklıma gelen ise, cd bozuk..[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence de o ekran kartı probleminden olabilir bi eski sürücünü tekrar yüklemeyi dene o zaman çalıştırırsın bence far cryı çünkü böle bir sistemde çalışmama ihtimali yok o oyunun[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

benim sistem aynen şu:

amd athlon 2400+ xp
1 gb 333 mhz ddr-ram
256 mb 128-bit fx 5600

doom3te 1024*768 teyken ve high detaildeyken takılmalar yaşanıyor biraz. arkadaşta fx 5700 var ama 512 ddr-ram i var ama rami 400 mhz. onda high detail oynanıyo. sorun nedir driverlar en son driverlar.

senin sorununa gelince cevabu driverdır.[signature][hline]if you believe in something, that something begins gain money...
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarda underground yüklü değil ama kotor vardı denemek için yükledim updatelerini de yaptım. Ve tüm özellikler açık high da çok iyi çalıştı oyun... Yani onda öyle bir problem yok. Bilgisayarda DirectX9c de yüklü ama driverlardan emin değilim. Daha önce de söylediğim gibi arkadaş ekran kartının yeni sürücülerini yükleyince çalışmamaya başladı dedi. Böyle birşey olabilir mi ? Eski sürücüleri sitede bulabilir miyim yoksa sadece son sürücü versiyonu mu var ? Eski sürücüler de varsa en yeniden en eskiye doğru denemeliyim yoksa direk şu sürücüyü çek diyebilir misiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

AMD 2500+
512 DDR
FX5200

Çoğu şey Low 2-3 şey Medium da.. Advanced Settings ten de 4-5 şeyi açtım.

Medium oynanıyor mis gibi, ama bazı yerlerde inanılmaz takılıyor.. Ki bu oyun takılmaya gelmiyor..[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

doom 3 prealpha'da spesifik bir sürücüyü kurman gerekiyor, downgrade yapmıştım o yüzden..

ancak full sürümde öyle bir hata yok, her zaman oyunu güncel sürücülerle oynayın, hatta performans artışı bile olur, 1-2 fps en az...[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayara format atmıştım windows kurdum sp2 ile directx9 yüklü nforce son driverlar var
sistem fx5200
amd 2500
ddr512
ve oyunda yüzey kaplamaları gözükmüyor. ağaçlar felan yeerli yerinde ama yer ebakınca yeşillik yerine sonsuz bir mavilik hakim denizde aynı mavilikte. sizce sorunum neden?[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

ben hala sürücü diyorum o tür sorunlar hep surucuden oluyor kutudan çıkan suruculeri KURMAYIN! internetten indirebilirsiniz, level felan gibi dergiler veriyor. oradan kurabilirsiniz. kutudaki sürücüler genellikle milattan önceki sürücüler oluyor.[signature][hline]if you believe in something, that something begins gain money...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 21 Ekim 2004 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

patch konusunda bir sorun yaşadım bendeki kopya oyun (3 cd lik versiyonu) olduğu için patch yapamıyorum. acaba nvidia driver ı ile çözülebilir mi bu sorun? çünkü daha önceden eski driverlarla sorun çıkmıyordu.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Peeh geforce 2 rlzz (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...