Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone 4s 16GB(Garantili, faturalı,Açılmamış Kutu)

hunterx

Öne çıkan mesajlar

liberal said:

takmışsın bi garanti garanti diye. çevremde iphone kullanan kimsenin sorun yaşadığını duymadım ben. futbol mu oynuyorusunuz aletle hayırdır garanti maranti. Ben sana açılmamış kutusunda, factory unlocked getireyim 1650'ye al benden. 100 tl'ye kaydını yaptır pasaport falan. 1750 misler gibi sat.

Kabul ediyorsan yazın geleceğim istanbula 3-4 tane getireyim.

iphone kullanıyorum, sorun yaşıyorum. ama garantili olmasına rağmen "fiziksel hasar var aga, biz bunu yapmayız gg" diyip hiç dokunmadan geri yolladılar garantiden.

artık inanmıyorum abi garanti olayına.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

bir de "yurtdışı iphonelar" kavramı çıktı.
sanki "çakma iphone" dermiş gibi rahat, "sizinki çinden geliyo Myphone o" der gibi küstah.

ebay.co.uk den 200£ a aldım 1 ay oldu. 4s 16gb.
seninkiyle arasında bir fark da yok çalışma olarak :D memnunum yani. 600 tl ye geldi pasaport kaydı vs derken.
neyse çok yazdım gidip az infinity blade 2 oynayım.

garanti farkı var
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

takmışsın bi garanti garanti diye. çevremde iphone kullanan kimsenin sorun yaşadığını duymadım ben. futbol mu oynuyorusunuz aletle hayırdır garanti maranti. Ben sana açılmamış kutusunda, factory unlocked getireyim 1650'ye al benden. 100 tl'ye kaydını yaptır pasaport falan. 1750 misler gibi sat.

lityum pilli, dual bandlı, kıpraşımlı?
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

BaaL said:

sanki "çakma iphone" dermiş gibi rahat, "sizinki çinden geliyo Myphone o" der gibi küstah.

seninkiyle arasında bir fark da yok çalışma olarak :D memnunum yani. 600 tl ye geldi pasaport kaydı vs derken.

garanti farkı var

izin ver o da olsun be ?
1500tl-1600 verin hadi garantisi olduğu için 700 800 tl ye alınabilen şeye. de ikinci eline 2bin nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

liberal said:

iphone kullanıyorum, sorun yaşıyorum. ama garantili olmasına rağmen "fiziksel hasar var aga, biz bunu yapmayız gg" diyip hiç dokunmadan geri yolladılar garantiden.

artık inanmıyorum abi garanti olayına.

abi, daha güzel işte. ben size getireyim yurt dışından burada alacağınız fiyattan daha ucuza. ha bak universal garantis ivar tr'de geçerli değil ama tr'de garantisi olunca da "aa yivrum biz değişmiyoruz onu" diyorlar

lose=lose

hatta kazara yurt dışına çıkarsanız telefonu bile onarırsınız. tedarik > güvenli ulaşım > kaliteli çözümler

liberal iphone A.Ş.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

liberal said:

lityum pilli, dual bandlı, kıpraşımlı?

was?
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

BaaL said:

garanti farkı var

200 pound mu vaay nası buldun o kadar ucuz
apple store'da 500 pound.
2.el falan mi o?
Sosyal ağlarda paylaş

2. el tabiki.
hem 2. el hem de "uk imei banned" modeli :d
uk de kullanılamıyan telefonları daha ucuza satıyorlar haliyle. biraz takip etmek gerekiyor.
200£ diyorum bak. telefonda hani 2. elcilerin "kılcal çizik" dediklerinden bile yok.
200 x 2.8 )= 560tl ye iphone 4s zor yoksa.

ama şuan burda 2bine alınanlardan en ufak farkı var mı ? yok.

ayrıca tabiki kargoyla gelmedi. kardeşim ingilterede yaşıyor , annem ziyaret sonrası getirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...