Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tr-osi olma yolunda bir server

legandary

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
level ı takip etmiyorum site tasarımıda bence basit olmuş yani onu herkez yapamazmı tabiki biraz zor ama anasayfadan bahsediyorum birde forum yapmışlar?[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ne gıcık insanlarsınız bee biz bi bilgisi olmayanları bilgilendirelim dedik tabiki osi kadar iyi olamaz ama oyun sistemi falan osiniki gibi olacak mesela ultimatr de okuduğumuz herşeyin serverda olmasını isteyebilecez ve yetkililerde imkanları doğrultusunda yerine getirecekler bu iş budur sphere de oynamaktansa orda oynamak bence daha ii hem millet sıkılmadımı şu sphere in ultimayı bozan hatalarından mesela spheredeki magery sistemiyle uonun magery sisteminin bi alakası yokmuş ben bunu avalonda öğrendim mesela animal lore ile hayvanın statına skilline bakılabiliniyomuş ben bunu avalonda öğrendim düşündümki benim gibi çoğu şeyi yanlış bilen arkadaşlar vardır belki bi yardımım dokunur ama ne varki bizim insanımız hemen giriverir olumsuzluklara olmazlara biride ordan çıkmış site basit demiş allahım yaaa çok affedersiniz ama [madem sence de özür dilemeni gerektirecek birşey, yazma / nefr] yine özür diliyorum kendimi tutamadım.

[Bu mesaj Nefr tarafından 20 May 2003 00:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

runuo da ben bir test yapmisdim fake client sokarak 100k itemli ve 560kisi sokmusdum ve gayet rahatdi
zaten runuo devleri 1k diyorlar ama o kadar abarti olurmu bilmiyorum

ayrica runuo ile acilan shard olarak yasili shard var
runuo direk osi olarak verseydi herseyi scripter ihtiyaci diye birsey olmazdi belli bir zamana ihtiyaci mutlaka hepsinin var,

ayrica sanirim burda bu serveri acan degil oyunculardan biri olması lazim direk stres yapmissiniz shard acmak yasakmis gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne hırsı bee ben avaturk ten falan değilim sadece oyuncu olarak bulunuyorum git bak avaturkün uo forumlarına beni görürsün git bak bide e-q-u-a nın forumlarına beni yine görürsün ben hepsinde sadece oyuncu sıfatıyla varım hiçbiri beni tanımaz korumamın nedeni ise milletin daha görüp öğrenmeden zıt zıt konuşması yaa kardeşim girersin bakarsın beğenmezsin gelirsin burda yok yaa o server işe yaramaz benim serverım daha ii dersin bir daha da bu konuyla ilgilenmezsin iş budur başka bişey değil tekrar belirtiyorum benim tek kazancım fazla playerın oynadığı bir shardda oynamak olacak o kadar başka birşey kesinlikle değil gidin araştırın yaa off.
Sosyal ağlarda paylaş

Pek bilmiyorumda

vendor sistemi war bi

yakında gardening de gelicek

Treasure hunting sistemi falan

ya bişe diyim tam bilmiyorumda

sphere'dan daha iyi onu biliyorum

sphere'da hiç açılmayacak olan provocation skilli bunda aktif kısacası her skill çalışıyor

gecen biz 2 tane treasure map çözdük chestleri bulduk :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar biz playerız bilgimiz ne kadar olabilirki yanlız şunu söyliim spherele kurulmuş olan çoğumuzu ultimadan soğutan serverlardan kat kat daha ii bide belki hiçbişekilde runuo ya katkıda bulunmadan açmışta olabilirler çünkü ben runuo yu başka bir yerde görmemiştim ama sonuçta server teste ve eklemeler yapılmaya çalışılıyor ama gerçekten rp ye saygılı insanlar var hoşlanırsınız bi girin 1 saat uğraşın birşeylerle beğenmezseniz çıkın hemen çünkü giriş free istediğin bir şeyi yazıp giriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarıyla runuo en fazla kullanıcı alır.

Sphere taş catlasa 375 (zebulanın halini gördük 350 de bile yürünmüo)
Tabi yani karar size kalmış bi 350 kişilik serverda skiller yarım yamalak oynamak war

bide 750 800 kişilik serverda skiller düzgün oynamak var

su an max ben 45 50 civarı gördüm sanırım hiç reklam yapmadı

işte serverımız acıldı!!! gelin falan filan ben avalonu canııı

gönülden kutluyorum..

Sanırım avalon forumlarında sana yardımcı olmuşlar :) Lord_gorthaur
-----------------------------------------------------
Saygılar

[Bu mesaj Erutan tarafından 20 May 2003 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PawligeR, 18 May 2003 16:57 tarihinde demiş ki:
Dark Venue nın bası sag olsun.[hline]† Tek Rakibi Kendisi †
ZodyaG Admin

Alahh allah ne oldu baba hayırdır.???
bişi mi oldu....
Ben ve arkadaslarım aslanlar gibi oynuyoz..
Sende pusuya yatmış çakallar gibi bu anımı bekliyodun....
Ayıptır kardesim.hemen karalama moduna girmişssin.
Bu tip sorunlar hangi serverde yasanmadı hemen çamur atmışsın.de yuru get işine rahatsızlık yaratma.
Bu server oyle sahipsiz bası boş bi server deel ...yanlışlık yapıp karıştırma baskalarıyla.hoplayıp zıplama hede hödö akıllı ol artiz.
saygılarımı sunmam ısırırım kulaklarını .
Öperim badem gözlerinden.
SarSar el turco.[hline]Kahrolsun Kuru Fasulyenin Pilav Üstündeki Anormal Baskısı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
anyone, 18 May 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
Ne alaka abi dark vanue zaten baştan ölmüştü 64k ile açılan bir serverdı yani .. . .

ilk öne bu üstün istihbarat calışmalarınızdan dolayı seni tebrik ederim...*alkışlar* olm sen ne kadar akıllısın lem oyle hipersin hatta hopersin...Kim dedi len sana 64 k..allah allah..yok 64k degil 64gp.zzuhahahha...
Ayıp deilmi simdi bu senın yaptıgın..cart curt yalan soyluyosun.Beni sanırım burdaki dier arkadasladan tanıyan vardır sen gel yanıma ben sana aleti göstereyim.(server aletini)
Milleti yanıltmayın yalan beyanlarda bulunmayın ..deminde arkadasın birine izah ettim burdan.karalamalarda bulunmayın .sözlerinize bunların nerelere gidecegine dikkat edin ona göre çamur atın o çamur gelir bi güm senim gözüne girer.
SarSar el turco.[hline]Kahrolsun Kuru Fasulyenin Pilav Üstündeki Anormal Baskısı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gremlin483, 18 May 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
said:
anyone, 18 May 2003 17:06 tarihinde demiş ki:
Ne alaka abi dark vanue zaten baştan ölmüştü 64k ile açılan bir serverdı yani .. . .

şu aana kadar osi hariç tüm serverlarda oynadım ve darkvenue den daha lagsız bi shard daha görmedim...

Degerli kardesim...
Snn..Nebula(locus)...Sylveria...HG...En sonda su an Dark venue Oyuncusuyum...Dier serverlardada büyük bi zevkle oynadım..Hepsinin yöneticileri büyük bir özveri ile calışmışlar bizlere bi imkan saglamışlardır.hepsine tesekkurler ederim.Tüm oynadıgımız serverlarda jandarma asayiş olarak guıldimizi kurduk ve eglenceli günler yasadık kısıtlıda olsa...dikkatinizi cekerim kısıtlıda olsa dedim.Çünkü yok speed yok injection yok bilmem ne bu sorunları yasadık ve bu olaylar bize artık işkence haline geldi.Ama su anda oyuncusu olmaktan cok buyuk keyif aldıgım dark venue de bu sorunların hiç birini yasamamaktayım.Lag sız bi ortamada keyif içinde oynuyorum.
abuser kardeslerimin barınamadıgı gusel bi ortam var.Çamuru atanda bu somurucüler genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Legandary düşüncelerin ve dileklerin için sana tekrar teşekkürler...

Eleştiriler pozitif, negatif, cahilce veya uzmanca, her zaman olacaktır. Bunlara NBL'daki eYe olarak beni bilenler bilir, yeterince alışığım.

Olanaklarımız olsaydı da ne yapacağımızı gösterebilmiş olsaydık daha kesin yorumlara sahip olurdu insanlar.

Her şey şu an taslak üzerinde. Ama adam gibi olursa, yolunda giderse, benim bildiğim tek şey Equa'nın en stabile, en kararlıya, en iyiye en yakına ulaşacağıdır. Mutlaka, bir gün.

Kısacası:

Gücü bekleyin. Er geç gelecek.[hline][Aradığınız kişiye ulaşılamıyor.]
[Equa Oyun Sunucusu Kurucusu]
[www.e-q-u-a.com]
[ICQ]107493893
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...