Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nikotin Bandı

copry

Öne çıkan mesajlar

copry said:

Lyv said:

tablet tavsiye ederim tadi basta biraz igrenc sonrasinda mentollu bir hal aliyorhic icesin gelmiyor baya basarili yaninda bant da almistim kullanmadim

Sakız mı tablet dediğin?

yok direk pastil erimiyo bi de saatlerce haliyle yemek yiyesin gelmiyor buradan sisko olacam korkusu yasayan arkadaslara da tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

geyiği bi yana bırakayım da,

9 küsür sene günde en az 1 paket sigara tüketirken, çot diye sigarayı bırakabilmiş bir bireyim. 4 seneyi de geçti bırakalı.

ciddi ciddi bırakmak istiyorsan, tek ihtiyacın olan irade. iradesizim ben yæ diye kendini baltalamaktan da vazgeçmen lazım. bi taneden bir şey olmaz, şunu da içeyim söz bırakıcam, biranın yanında çogzel olm, aa kahvemin yanına pezevenk oluyor gibi her türlü bahaneyi elemen lazım.

sigaranın yerine başka bir şey koymak da sağlıklı değil, çekirdeğe saran, sakız çiğneyerek bırakmaya çalışanlar falan var. o da yanlış, sigaranın yerine koyduğun her neyse, tekrar sigara o yeri alabiliyor bi süre sonra.

çok ciddi sigara tüketen bi insan değilmişsin, 3-4 tane dediğine göre. yapabilirsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...