Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabah uyanamayanlara

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vp.alarmClockPlusV2

Reklamlı, beleş versiyonu da var. Bana her sabah 61 - 17 + 4 gibi sorular soruyor iki tane, bilirsem susuyor. Başka susturma yolu yok, ayarlanıyor tabii soru sayısı ve zorluğu.
Sosyal ağlarda paylaş

Alarm Clock Extreme gayet stabil çalışıyor 5 aydır önce htc modellerinde şimdide Note ile sorunsuz kullanıyorum. Yalnız ram rahatlaması için task killer ya da hafızayı sil gibi bir işlem yaparsan kafasına göre bazen kapanabiliyor. Bildirim simgesini açık tutarsan en azından kapalı olup olmadığını takip edebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

9gag'de görmüştüm , banknot yerleştiriyorsun saate kalkıp adam gibi kapamazsan yırtmaya başlıyor . Para gitmesin diye paşa paşa kalkarsın valla :) Bulmak lazım öyle birşey , app a gerek yok ondan sonra
http://www.boredpanda.com/money-shredding-alarm-clock/

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İstediğim saatte uyanabildiğimi fark ettim bu programı kurduğumdan beri. Son iki gündür alarm çalmadan 1 ya da 2 dakika önce alarm çalacak güdüsüyle gözlerimi açtım, alarmı kapattım ve hemen uyumaya devam ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

İstediğim saatte uyanabildiğimi fark ettim bu programı kurduğumdan beri. Son iki gündür alarm çalmadan 1 ya da 2 dakika önce alarm çalacak güdüsüyle gözlerimi açtım, alarmı kapattım ve hemen uyumaya devam ettim.

Abi bildiğin işkence o uygulama. Uyanıyorum uyanmasına da yok böyle bir eziyet. Susmuyor lanet cevap vermek zorundasın işleme. Hem de doğru. Mal gibi bakıyorum bir 5 saniye. Sonra sayıları idrak etmeye çalışıyorum. Sonra +- işlemleri yapıyorum. Hepsi 15 saniye sürüyor. Ama uyanıyorum sonra.

Ama iğrenç bir işkence bu. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...