Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biscolata erkeklerini görünce çoşan kızlar

Popeye

Öne çıkan mesajlar

emanet said:

yoo ardeth 21837 örneği var bunun. ben üsküdar'da denk gelmiştim hatta abazalar yolu falan kapatmıştı o derece. klib çekiliyodu hoş yabancı hatunların olduğu ama kimse böyle öarrrrgghh diye bağırmıyordu.

sessizce sigaralarını içip hafızaya alıyolardı görüntüleri :)

taksime gelen bi tan rus turiste bile neler yaptılar. 1 tane rus turist ya
Sosyal ağlarda paylaş

Hormonlanmadaki odak noktası vücut, yarı sivil duruş veyahut yakışıklılık değil, onlarda olan bir özellik var ki burada hiç birimizde yok çocuklar.
Ecnebiyet.
Türk olsa suratına bakmayacağı adamın sırf İtalyan diye ağzına düşen çok hatun gördüm. Türkiye'ye gelen köylü erasmus erkeklerinin burada yediği ekmeğin yarısını belki yemiştir bizim gönderdiğimiz nice koçyiğit.

Ayrıca iddia ediyorum, çıkıp deselerdi ki bu aslan parçalarını Anadolu'nun bağrından seçtik, çoktan unutmuştuk biz bu reklamı.

Ek olarak reklam fikir olarak çok iyi bence, onu da söyleyeyim. Ağırlıklı olarak kadınların tükettiği bir şeyin reklamını yarı sivil ecnebi oğlanlara yaptırma fikrini bulan da gerçekten işini bilen bir arkadaşımızmış.

Ha kıskanma mevzuunda da peşinen söyleyeyim, tipi ziyadesiyle yerinde olan gerçek bir İstanbul beyefendisiyim ve başım bayadır bağlı. Ben sadece adamlar yakışıklı ya da değilden ziyade adamlar nereli, ona göre hormonlar azıyor bence diyorum zaten, dikkat.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

oradaki kızlar harbi abaza. paticikten bile random 3 adam çeksen su adamlarla rahat kapışabilir yakışıklılıkta.

fact is fact

random 3 adam hem de? en yakışıklı 3 adam bile değil he mi?
dostum adamların suratlarını beğenmiyor olabilirsin onu bilmem de pati de o adamların ki gibi vücuda sahip bir insan var mıdır? belki iki? vücut önemli değil falan dersen de baya yalancılık olur heheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...