Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet Önerisi

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Sabahtan beri kurcalıyorum Ainol Tornados'u, sevdim ben. Verdim paraya göre çok iyi geldi (165 TL yol dahil).

Ghost touch bende sadece tableti yeni açınca oluyor, sonra olmuyor bir daha. Ya da uzun süre kullanmayınca açtıksan sonra bir 30-40 saniye filan oluyor. Her zaman değil bunlar da, 15 seferin birinde.

Ekran kalitesi beklediğim gibi, standart notebook ekranından daha iyi çözünürlük, ama bir iPad değil tabii. 133 PPI.

Sonra video çekerim yapabilirsem ama denediğim her şeyi (aleti kullanmayı amaçlayarak aldığım her şey) sorunsuz yaptı.

Manga okuyabildim rahat. Nook programı iyi çalışıyor. Marvel programı iyi çalışıyor. Spotify iyi çalışıyor. Crunchyroll iyi çalışıyor. İnternete güzelce giriyor. Silphatos'un söylediğinin aksine Xperia ile adhoc olayı da oldu. Skype ile sesli ve görüntülü konuşabiliyorum. Mkv anime attım, çalıştı. QuickOffice çalışıyor. Sorun yok yani.

Pili iyi gidiyor. Wifi ve ekran açık yoğun kullanım ili 6-7 saat kadar gitti. Bu ve Çin'den geldiği sarj ile.

Şimdi ilk fırsatta bunu alıyorum: http://www.tabletburada.com/tablet-pc-aksesuarlar-klavye-kilif/237-7-tablet-pc-icin-deri-klavye-kilif.html

Nokia adhocunu gormuyomus, galaxy sden acti arkadas ona girdi. Ghost touchda benim makinada isinmaktan oluyomus, klimanin yaninda eziyet ettim alete 2 3 saat bi tane bile olmadi. Kasayi acip islemciye ufak bi heatsink ayarlamak lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2 gündür hiç ghost touch olmadı bana. 619 numaralı firmware kullanıyorum, hiç ısınmıyor gerçi. Manga okurken ısınmaz zaten. Anime de iyi oluyor.

Şu tablet tam oturduğunda yüksek çözünürlüklü bir tane alırım, Surface çıksın da.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

http://www.teknobiyotik.com/dark-evopad-r7000-7-kapasitif-5-nokta-dokunmatik-ekran-512mb-4gb-android-4-0-tasinabilir-tablet-bilgisayar.html

şu da iyi duruyor fiyata göre, ainol'lardan iyi midir acaba.

Ram tornadosun yarisi, hd yine yarisi, cpu bi onceki nesil a8. Bi ornek vereyim, gta3u a8 allwinnerla oynayabilmek icin audio dosyalarini siliyorlar, ben a9 tornadosun 1ghz islemciyi 600 kusure downclock ettim yine takilmadan calisiyor sesler acik falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İlk aldığım gün dışında hala hiç ghost touch olmadı bende. içinde bir sürü programı disable ettim, onların birinin sorunlu olma ihtimali var mı? 619 ghost touch olayını çözdü diyenler de var internette, büyük oranda artık tablet sarj olurken oluyormui sadece, yazılım tabanlı yani anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bir şunu söylemeyi unutmuşum, Ainol ele sağlam geliyor diyor Çin işi tabletlere göre. Öyle elden düşme durmuyor.

Ten kötü yanı ekranı işte, bu fiyata normal o da.

Elf 2 veya Mars hangisini önerirsin? Aralarında oyle ucurum bir fiyat farkı yok . Elf2 270 / Mars 215 lira civarlarında. Tabi bir de aurora 2 var ama o da 335 lira.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Silphatos said:

mkv izlerken, browserda veya ebook goruntulerken bende de olmuyo hic ama ozellikle 3d olmak uzere cogu oyun cok isitiyo benimkinin islemciyi. Sol alt taraf yaniyor. Fw olarak modlu 526 kullaniyorum ben eve doneyim seninkini flashlayacam reduced ghost touch demisler 619 yorumlarinda

Bunu yükledim, ekran kalitesi arttı gibi, ghost touch da olmuyor hiç eskiden olduğu yerlerde (oyun gibi şeylerle ısıtmadım ama hala): http://www.mediafire.com/?3hcbe3tm6ah1qu7

Senin kullandığın bu muydu? Tabletten tablete de değişiyormuş ama hepsi Tornados olsa da.
Sosyal ağlarda paylaş

feiyu güzel ya onu kullanıyodum evet ben 619 yükledim ghost touch düzeliyomuş diye ama fayda etmedi ben de delirdim aldım 2 tane meyve bıçağı giriştim alete, açtım kasasını. içerisi tam bi felaketti hoparlör slotundan çıkmış ekrana değiyordu, kasanın sağ tarafında board ile ekran hafiften birbirine değiyor oraya bi beyaz yalıtkan koymuşlar ama yarısı havadaydı. köşelerdeki kauçuk tamponumsu şeylerden bi tanesi yerinden çıkmıştı. sonra ufak ince kablolar vardı yine bunlar da dağınıktı bi tane seloteyp yapıştırmış ama hani sıfır seloteypi ilk açtığında yarısı gelip yarısı gelir yarısı kalır ya aynen o şekildeydi, hiç ziyan etmemişler yani auheuhea. ulan çinliler ben sizin.. neyse içini düzenledim işte şimdi yine ısınınca arada yine oluyor ama şimdi hiç olmazsa delirip takılı kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...