Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sistem tavsiyesi(Sc2 ve diablo3 için)

Agmahan

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Açıkçası ekran kartına fazla para yatırmak istemiyorum. Çünkü grafik isteyen istisnasız hiç bir oyunu oynamıyorum. Assassins Creed oynarken dahi fazla grafik gözümü ağrıtıyor diye aralıklarla oynayabildim. Yani ekran kartını ciddi anlamda minimumda tutmayı düşünüyorum. (Ya HoN izlerken başıma ağrı giriyo düşün:)

Hmmm. Kafam karışıktı iyice karıştırdınız ha. Bende para bok olması durumundan ziyade alacağım bilgisayara günü gelince upgrade yapmam ciddi anlamda zor olduğundan dikkatli seçim yapmam gerekiyor. Tabiri caizse bilgisayardan anlamayan baba modundayım. "Bi kere alayım ömürlük (hadi 4 sene diyeyim) olsun" yapmak zorundayım. İlerisi için planladığım tek upgrade Rami 4'ten 16ya kadar 1 yıl aralıklarla çıkartmak hepsi bu.

sc de d3 de işlemci delisi oyunlar dğeiller, 8gb ram phenom x2 veya muvadili intel rahat ettiriyo gayet. yanıo her sekilde adam gibi bi grafik kartının kafanı rahat ettirmesi gibi bi gercek var onu unutmamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

şu an kafam çok karışık türlü kombinasyonlar üzerinde düşünüyorum. amd toplamayı düşünüyordum ama fx 6100 hiç iyi gözükmüyor sanırım i5 2500k+gtx 560 tarzı bişey topluyacam yanına da corsairin 500watlık kampanyası,4 yada 8gb ram,500gb seagate harddisk,fiyatı kısmak için dvdrom var elimde onu kullanmayı düşünüyorum,birde 500gb externalım var belki onu söküp direk kasada kullanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Seaaağğğğ
FX8120 alma. Iıh. Alma. Araştır önce sonra vazgeçecen zaten. Bak beni biliyon. Yeteneksiz olabilirim ama bilgiliyim deemi? Yaa yaa.

araştırdım. evet beklendiğinden çok daha kötü çıktı piyasaya ama ucuz hacuuuuuuuuu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...