Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guild Tanıtım: Dark Saga

Shimone

Öne çıkan mesajlar

GW2 de wow dan gelme çok iyi ve şöhretli yerli yabancı guildlerle bu sefer rekabet ediceksiniz.Kungen ve ekibinin gw2 ye akacağını ve finlilerinde orda olacağını biliyoruz.Bu sefer AoC yada Gw1 e benzemicek şimdi kendinizi ispat edeceğiniz bir rekabet bulucaksınız.Umarım başarılı olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'dan gelme guildlerin sPvP'deki başarısını cidden merak ediyoruz.Ayrıca AoC'nin en büyükleri ile aynı alliancedayız ve kendi turnuvalarımızı düzenleyeceğiz.GW gibi PvP'si döneminin ve hatta şu anki piyasadaki oyunların PvP'sinden daha kaliteli ve dengeli bir oyunda sürekli ilk 100 olan bir topluluktuk.Yani ispata falan gerek yok turnuvalar başlasın orada konuşuruz.

Oyun mekanikleri bakımından tabi ki ilk oyuna benzemeyecek farkındayız ama takım içi iletişim iyi durumda ayrıca betalardaki turnuva deneyimleri de gösterdi ki iyi yoldayız.

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle başarı dileğin için teşekkür ederiz.

Çok iyi kavramı kişiden kişiye göre değişir tabi, ancak bahsettiğin WoW'dan gelme, "şöhretli ve çok iyi" diye nitelendirdiğin guildların WoW haricindeki oyunlarda pvp alanında neler başardığını merak ediyorum doğrusu.

Ayrıca WoW'un pvp'sinin benim gözümde hiç bir anlam ifade etmediğini de belirtmek isterim, çünkü 8-10 sn cast timelı skiller, oyuncunun değil armor ve silahın kazananı belirlediği bir pvp, benim ve guildim'daki arkadaşlarım için hiç bir zaman pvp değerinde olmamıştır.

Tanıtım yazımızda da belirttiğimiz gibi, GW2'de de oynadığımız her oyunda olduğu gibi oyunun PvP'sine ağırlık vereceğiz. Hepimiz GW2'yi ciddiye alıyoruz, bunun içinde şimdiden gerek WvW girişimlerimizle, gerekse sPvP'de oluşturduğumuz buildlarla, oynadığımız her oyunda olduğu gibi, GW2'de de PvP'de en iyi yerleri hedefliyoruz.

Trevanian'ın dediği gibi oyun çıktığında ve turnuvalar başladığında konuşmak en güzeli olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...