Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Başkan iyi demiş bence. Staddaki ayılığı, magandalığı, şiddeti takımlardan ayrı tuttuğumuz sürece sürmeye devam edecek.

Olan her olaydan sonra "3-5 çapulcu" ya suç atılınıp geçiyor. 3 - 5 magandanın küfürü stadı inletmez. Takımlar stadlarındaki olayların sorumluluğunu alacak arkadaş. Biz de alacağız fenerde alacak beşiktaşda alacak ki bir iki adım ileri gidebilelim. Yoksa böyle bitecek gibi durmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
fatih terim'den ozur dilerken hasan sas'tan dileyememesi baska bir eziklik.
ali koç said:
Bizim sahamızda oynanan maçta Fatih Hoca ve Hasan Şaş’a bir cisim isabet etmiş. Hasan Şaş’a gelen cisim muamma ama bu nasıl olursa olsun asla kabul edilemez bir davranıştır. Fatih hoca ve kadrosundan özür diliyorum, kendilerine geçmiş olsun diyorum.
hasan şaş, fatih terim'in ekibinden değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

tamam sizin yöntemle cevap vermek lazım.

şişeyi attık çünkü:

https://www.google.com.tr/search?hl=tr&safe=off&q=g%C3%B6t%C3%BCn%C3%BCzden+siktik+mi&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1680&bih=946&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=VmJnT52OHMqCgwf064TLAg

oh be böyle ne güzelmiş.

bu nasıl bir mantık ? ben bu sene bile içeride/deplasmanlarda nkfvas diye pankart açılan 5 maç sayarım. e o zaman sahaya direk taramalıyla girişebilmeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:
adamın amacı çok açık. taraftarının gözüne girmek. Bunun için gerekirse arayı daha da germeyi göze alan bir adam üstelik.

ayrıca yönetim isterse bunu engeller dedin ama aynı cümlede kendin bir örnek verdin. Sahaya inip taraftarı sakinleştirmeye çalıştı o maçta. ama taraftar pek de sakinleşmedi dimi? kısaca yönetim istese de bazen olabiliyor bu işler.

Taraftarın bir anda centilmen olmasını bekleyemezsin. bir ton saçma sapan insan var.

bu iş zamanla olan bir iş. Ünal Aysal da gerçekten bunu isteseydi taraftarına oynamak ve ortamı geren açıklamalar yapmak yerine, çok daha fazla tepkisini ortaya koyan ama klubü suçlamayan bir açıklama yapabilirdi.

direk taraftara oynamak başka bir şey değil. Bunu göremiyorsanız da at gözlüklerinizi çıkartıp bakmanızı tavsiye ederim.
ne güzel yazmışsın. aynılarını yazacaktım direk zaten.

eğer amacın gerçekten maçların düzgün geçmesiyse; dersin ki "birader, bakın biz yapmadık, siz de yapmayın.". kültür seviyesi falan noluyo ya, bunadın mı yoksa kültür nedir onu mu bilmiyorsun derler.

playofftaki ilk maçta tt arena'da sahaya taş atılırsa nolacak şimdi ? bütün galatasaraylılar maymuna doğru geri evrim mi geçirmiş olacaklar ? nasıl olacak bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
playofftaki ilk maçta tt arena'da sahaya taş atılırsa nolacak şimdi ? bütün galatasaraylılar maymuna doğru geri evrim mi geçirmiş olacaklar ? nasıl olacak bu iş.

kadıköyde atıldı diyerek haklı göstereceğiz bu topicteki ve ali koçun verdiği rakı şişesi örneği gibi. saçmalık bu işte.

böyle saçmalık yaparsak da yazıklar olsun direk.

ali koç eski defterlerin arasında kaybolacağına maç öncesi bunların önüne geçmek için çabalasaydı o stad senkronize küfürle inlemezdi. enerjisini keşke oraya kanalize etseymiş fenerbahçe yönetimi hiç bu tatsızlıklar olmasaymış tıpkı ilk devre oynanan maç gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerliler hala arayı germeye çalışıyor

şimdi arenada birinin kafasına kibrit çöpü gelse HEM KONUŞUYONUZ HEM ATIYONUZ BİRAE dicekler

arenada yine 10 numara karşılansalar kadıköy'de değişen bişi olmayacak yine kafamıza çakmak ayakkabı telefon bayrak sapı yiyeceğiz. oh ne ala, biz hep adam gibi misafir edelim siz boyuna atın kafamıza bişeyler. efendi olan biziz ya.. ama yok taraftara oynuyor bizim takım o yüzden sayılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yapanı savunan yok ki, hala bunu anlamadınız. ama siz de yaptınız diye savunan da yok.

diyoruz ki, eğer fenerbahçe taraftarı bunları attığı için kültürsüzse, arada kültür farkı var diyorsan; bundan 1 yıl önce galatasaray taraftarı da kültürsüzün önde gideniydi sahaya rakı şişesi atıyordu.

aynı mantık çerçevesinde cevaplar sadece. o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

e iyi de şimdi fb stadında yaşananlar doğru diyen kim? Ali koç bile dememiş yaşananlar doğru diye? ben mi başka yazı okuyorum?

adamın dediği şey daha önceleri kluplere suçlama yapılmıyordu. karşılıklı bu olayları çıkartanları hedef alınıyordu, takımı ayırıp. Şimdi ne değişti diyor adam.

eğer atılması normal dediği bir kısım varsa. buraya koyun da ben de doğrusunu okuyim.
e aysal da taraftar fair playden haberdar değil demedi mi kulübe bişey mi demiş ?
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

toggie said:
fatih terim'den ozur dilerken hasan sas'tan dileyememesi baska bir eziklik.
ali koç said:
Bizim sahamızda oynanan maçta Fatih Hoca ve Hasan Şaş’a bir cisim isabet etmiş. Hasan Şaş’a gelen cisim muamma ama bu nasıl olursa olsun asla kabul edilemez bir davranıştır. Fatih hoca ve kadrosundan özür diliyorum, kendilerine geçmiş olsun diyorum.
hasan şaş, fatih terim'in ekibinden değil mi ?

Hasan Şaş'a gelen cisim muamma ise Fatih Terim'in kaşını yaran cisim ne? Açıklamadan ne anladığını bana da anlat.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

iyi ki yeniliyomusuz 10 senedir la ya. amma bas agrittiniz ha.

tamam baska bir basari bulursunuz bu gitti elinizden. baska seylerle ilgilenin.

yenemeyince hafıza kaybına uğrayan sizin başkanınız lol.

şu gs'yi yenme tek başarınız ezikliğini atın artık üzerinizden.
Sosyal ağlarda paylaş

@toggie;
her söylediğini savunmuyorum ki. özür dilememiş diyorsun, dilemiş. şüpheli buluyorum vs tarzı birşey demiş, ispatlamadığın sürece saçmalamicaksın, ama özür dilenmiş mi, dilenmiş. nokta.

@masq;
açıklamanda eğer fenerabhçe taraftarına toptan kültürsüz dersen, istersen 1000 sayfa konuş, orası cımbızlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

"anlaşılan o ki fenerbahçeli taraftarlar, galatasaray taraftarlarının ulaştığı kültürel spor ahlâkının uzağındalar. fair-play açısından galatasaray taraftarı çok büyük mesafeler almış. bizim sahamızda oynanan karşılaşmada biz dostlarımızı çok iyi ağırlamıştık. değil sahaya yabancı madde atmak, en ufak küfürlü tezahürat dahi olmamıştı. beşiktaş’la oynadığımız maçta da aynısı olmuştu. ancak fenerbahçeli taraftarlar gerek tezahüratları, gerek sahaya attıkları maddelerle başlattığımız fair-play ortamını sürdürememişlerdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Habertürk röportajı diyor, Habertürk'teki linke girince başka şey yazıyor nasıl iş...

http://www.htspor.com/futbol/haber/725923-simarmayalim
http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto-super-lig/61070/polemik-buyuyor

Yani orada NTVSpor'daki haliyle yazıyor kültür lafını bulamadım, ha demiştir birşey demiyorum da, Habertürk veya NTVSpor'da olmaması garip geldi..
Ayrıca genel olarak açıklamalarında da pek bir terslik göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...