Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banu alkan la ünlüler çiftligi :)

Narstil

Öne çıkan mesajlar

Butun ısmı unutulmus ısımler var desene kısaca :)[signature][hline]SwZ,27 Ağustos 2004 tarihinde demişki:
Bosna'nın Mostar kenti yakınlarında hırsızlar, 13 metrelik bir metal köprüyü çaldılar. .
Sly-One,27 Ağustos 2004 tarihinde demişki:
mostar köprüsü mü

Sosyal ağlarda paylaş

tuğba altıntop denen yaratıkta var.
annem yanımda izliyor ve kanal değiştirmiyor, son seste children of bodom açıcam birazdan çare kalmadı:D
bu arada tuğba altıntop atatürkün savarona yatıyla samsuna çıkartma yaptığını söylemiş bir şahıstır, önünde saygıyla eğiliniz.
ne kadar reytingi düşük adam, kadın varsa çıkarmışlar yahu. bunlar soytarılık yapıcak, bizde gülecez diye. ama bben katlanamayacam:)[signature][hline]öss nubisi
hiç bitmeyen efsaneler
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

neyseki benim annem sadece birkaç dakika atv'de kaldı. şu an çemberimde gül oya'yı izliyor, arada da gelinim olur musun? serpiştiriyor!! o.c.'yi izletmedi küçücük tvde izledim, izlediklerine bak yaw.. (gelinim olur musun? dan bahsediyorum, çemberimde gül oya kaliteli bir dizi bence)
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de, Türk TV tarihinde yapılmış en büyük rezillik:

Biz Evlenemiyoruz Çünkü Kaynanam Çok Gıcık'ta, mektup yazıyorlar falan ya, onun okunduğu hüzünlü müzik..

Piyano ve keman.
Gıy gıy gıy ve dın dın dın.
0.02 saniye sonra tüm kanala ana avrat düz gidiyorum.
Neden?

:hrr: Requiem For A Dream Main Theme :hrr:[signature][hline]Hayat sövmeyince de güzel.

[Bu mesaj Eraq tarafından 16 Ekim 2004 00:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben o kadinin gulusunden tiksiniyom ya, meraktan bi bakiim dedim.. banu alkan yaninda bi kadin.. yok richard gere senin yok benim o vermem muhabbeti, bu ne ya, bu kadinlarin akil yasi 5 kesin of delirdim bi anda.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fegro, 16 Ekim 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
Peki aralarında biri olan senelr önce tek kanallı zamanlarda önce fiş sonra alışveriş diyen tipi hatırladınız mı?

Ayşegül Atik?[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Bos programlar olarak degerlendiriyorum bunları.İnsaının omrunden giden bos isler olarak goruyorum.Ayrıyaten bu gibi ne biliyim biz evleniyoruz gibi programlar insanuı hem psikolojikman bozar hemde aptal birine cevirir diyorum.Kısaca kın..Boyle seyler yayınlansın istemiyoruzzzzz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
vallaha bu çiftlik çok komik. hele tipler ıyyk.. bi banu eh işte :-p[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 33)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 16 Ekim 2004 00:25 tarihinde demiş ki:
O değil de, Türk TV tarihinde yapılmış en büyük rezillik:

Biz Evlenemiyoruz Çünkü Kaynanam Çok Gıcık'ta, mektup yazıyorlar falan ya, onun okunduğu hüzünlü müzik..

Piyano ve keman.
Gıy gıy gıy ve dın dın dın.
0.02 saniye sonra tüm kanala ana avrat düz gidiyorum.
Neden?

:hrr: Requiem For A Dream Main Theme :hrr:

ahahah olamaz ya!
gercekten o muzigi mi kullanıyorlar? huh her duydugumda gozlerimi dolduran muzigi artık gülerek dinleyecem desene :-p[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...