Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arada bir TRT 6 izlemek lazim

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Muthis sosyal analiz yapiliyor. Insanlarin halini bizatihi goruyorsunuz. Mesela bu postu yazarken Mersin'in varoslarindaki cocuklarla, amcalarla konusuyorlar, insanlar nasil bir ortamda kulturde yasiyor gozlemlenebiliyor cok faydali ve enteresan buldum.
Bir suru ilginc gozlem yapabilirsiniz. Mesela en Kurdun bile Kurtcesi cok guclu degil hep Turkceye kayiyor. Ya da guzel bir amca vardi az once belli ki bayagi gariban esini hastaneye goturuyor ama cok tatliydi guler yuzlu hareketli.. Yani o insanlarla empatize etmek icin de guzel bir arac.

Paylasmak istedim :)

http://www.trt.net.tr/televizyon/sayfa/canli.aspx?kanal=TV6
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

güzelim mersinin deyim yerindeyse ağzına sıçtıktan sonra 6 dan qq yapmaları paha biçilmez

80 yıl kro,maganda,ayı diye aşağılanan bir halkın intikamı gibi geliyor bana..

edit:bu arada devlet 50 yıl sivasın batısına doğum kontrol zımbırtısını uygulamasaydı kardeşim,herifler düzine düzine çocuk yaparken bizimkiler aa ikinciyi yaparsak aç kalırız açıkta kalırız mantığına evrildi maalesef

edit2:bu arada aşağıdaki videoyu izlemeyenler tekrar izlesin.13 yılda nerelere gelmiş bu ülke dikkat edin 13 sene önce şiir okuyor diye içeri attıkları bir belediye başkanının,karşı devrimin simgesi olan bir sanatçıyla kolkola nasıl bir zafer kazandıklarının resmidir bugün helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum...

Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

Lopeth said:

güzelim mersinin deyim yerindeyse ağzına sıçtıktan sonra 6 dan qq yapmaları paha biçilmez

80 yıl kro,maganda,ayı diye aşağılanan bir halkın intikamı gibi geliyor bana..

edit:bu arada devlet 50 yıl sivasın batısına doğum kontrol zımbırtısını uygulamasaydı kardeşim,herifler düzine düzine çocuk yaparken bizimkiler aa ikinciyi yaparsak aç kalırız açıkta kalırız mantığına evrildi maalesef

edit2:bu arada aşağıdaki videoyu izlemeyenler tekrar izlesin.13 yılda nerelere gelmiş bu ülke dikkat edin 13 sene önce şiir okuyor diye içeri attıkları bir belediye başkanının,karşı devrimin simgesi olan bir sanatçıyla kolkola nasıl bir zafer kazandıklarının resmidir bugün helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum...

Kamera nerde?
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

13 sene önce şiir okuyor diye içeri attıkları bir belediye başkanının,karşı devrimin simgesi olan bir sanatçıyla kolkola nasıl bir zafer kazandıklarının resmidir bugün helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum...

dün askerin canını sıkan şiir okuyunca hapse atıyorlardı, bugün iktidarın canını sıkan şiir okursan-kitap yazarsan hapse atıyorlar. Gerçekten de 13 yıldır nerden nereye gelmiş ülke helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

saplashaman said:

13 sene önce şiir okuyor diye içeri attıkları bir belediye başkanının,karşı devrimin simgesi olan bir sanatçıyla kolkola nasıl bir zafer kazandıklarının resmidir bugün helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum...

dün askerin canını sıkan şiir okuyunca hapse atıyorlardı, bugün iktidarın canını sıkan şiir okursan-kitap yazarsan hapse atıyorlar. Gerçekten de 13 yıldır nerden nereye gelmiş ülke helal olsun.

bence burada bir suçlu arıyorsan,terör örgütü yüzünden günde 50 askerin şehit olduğu zamanlarda 1.sıraya irticayı koyanları suçla,yada ne bileyim ikna odası kuranları .
atın intikamı durumu şu anki durum:D
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

Myshkin said:

bence burada bir suçlu arıyorsan,terör örgütü yüzünden günde 50 askerin şehit olduğu zamanlarda 1.sıraya irticayı koyanları suçla,yada ne bileyim ikna odası kuranları .

forumda bana mesaj yazdığında cevap atmayacağım kişiler listesine seni de ekledim tebrikler. kimin acc. u sun bilmiyorum ama senin başarısızlığında insanlar mevcuttu önceden de.
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

yav ne fark eder o zaman ikna odasıydı bugün dindar nesil. terör örgütü yüzünden yine bilmem kaç asker şehit olurken başbakan çıkıp "bayramdan sonra (kurbandı sanırım) gerekli cevap verilecektir" gibi komik şeyler söyleyebiliyor. MIT mesela gerçekten örgütün içine sızıp onları "barış" yapmaya mı zorlamak istedi yoksa terör örgütünü çeşitli insanların çıkar amaçlarına göre gütmek mi istedi? Aynı sorunlar bu dönem de var buna rağmen dindar nesil daha önem taşıyor başbakanın gözünde (tek bir sözünden değil genel olarak bütün hareketlerinden çıkarıyorum bunu).
Sosyal ağlarda paylaş

kötü bir şeyin intikamını almaya çalışınca iyi bir şey olmuyor üzgünüm.
sadece bu kötü birisi yapar seni.

ayrıca 50 sene boyunca insan gelişiyor, toplumlar değişiyor, değerler yükseliyor, buna rağmen "ehe ehe ne buldum bakın eskiden de yapılıyormuş aynısı" diye bahane üretmek çok aptalca oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...