Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Emniyet Müdürlüğünün sitesinin hacklenmesi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

yalnız boş mesajların yanında,ciddi anlamda durumun boyutunu gösteren ihbarlarda var.

Saadet Vs Cemaat

"Saadet Vs Cemaat" said:

TC

MUHABERE ELEKTRONİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
MUHABERE SİSTEMLERİ İŞLETME BÜRO AMİRLİĞİ
E-MAİL İHBAR TUTANAĞI
Gönderen : REMZİ ÖGAT "[email protected]"
Konu : AGD ÜNİV. KOM. BAŞKANLARI TLF NUMALARI GÜNCEL
Ip No : 78.187.239.125
Tarih : 03-06-2011 14:03:19 Mesaj no:15511060313

Mesaj :ekte anadolu gençlik derneği üniv.kom başkanları tlf numaları mevcuttur.şahısların seçim sürecinde saadet partisi için üniv. düzeyinde faaliyetleri bilinmektedir.saygılarımla.kolay gelsin.....
Dosya EKİ telefonnumaralari.xls

D A Ğ I T I M :

G E R E Ğ İ :
Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü
İstihbarat Şube Müdürlüğü

Melih başgan'a dil uzatan tkpli

"Melih başganı rahatsız edeyorlar" said:

TC
E-MAİL İHBAR TUTANAĞI

Gönderen : ÖMER ÖZKAYA "[email protected]"
Konu : Provakasyon
Ip No : 94.55.217.86
Tarih : 09-07-2011 03:17:45 Mesaj no:15511070902

Mesaj :Arkadaşlar hayırlı geceler. Birsen Ş. (ismi bizde var gerekli yerlere iletecegiz) adlı bayan öğretmen ve örgütlediği binlerce TKP eylemcisi şahıs 16 Temmuz Milli Eğitim Bakanlığı eylemi bahanesiyle yarın KPSS sınavında eylem hazırlığında bulunmaya devam ederek bu saatte 10 binlerce memur adayını uyutmamaktadır. google facebook twitter üzerinden Başkan Melih Gökçek'i dahi inci ve ekşi sözlük üzerinden üzerinden rahatsız ettirmektedir. Attığı mesajlar telefon numaramda ve Önder Aytaç Bey ile @finansbankasi görüşmelerimde kayıtlıdır. İş Bankası Hesabı bu gece dondurulmuştur... Çok dikkatli olunuz. Hepinizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Bilgilerinize arz ederim,saygılarımla

D A Ğ I T I M :

G E R E Ğ İ :
Güvenlik Şube Müdürlüğü
Asayiş Şube Müdürlüğü

BDP kongre üyesi

"Bdp kongre üyesi" said:

TC
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
E-MAİL İHBAR TUTANAĞI
Gönderen : BARIŞ K. - (ismi bizde mevcut) ""
Konu : bdp ilçe faaliyet
Ip No : 78.162.150.209
Tarih : 28-10-2011 11:03:44 Mesaj no:15511102806
Mesaj :28 ekim cuma akşam(bugün) bdp yenimahalle ilçe teşkilatının akşam pazar günü yapılacak kongre için toplantı yapılacak yeni yönetim için pazar günü kongre yapılcak yeni yönetim için 18 kişilil isim listesi hazırlandı yeni yönetim yeni isimlerden oluşacak remzi b. ağrı nüfusuna kayıtlı demetevlerde ankara asya nakliyatın işleticisi 0539 738 xx bu kişi önemli ayrıca bdp kiliselerle bağlantı kurup ortak hareket ve çalışma için görüşmeler yapılacak veysi temel mardin nüfusuna kayıtlı 0544 747 69 xx yürütüyor. Barış K. 0545 795 96 X telefon numaram yeni yönetimde yer alacaklardanım ayrıca kurtuluş kilisesi üyesi ve zirve ankara takım temsilciliğnde görevliyim
D A Ğ I T I M :
G E R E Ğ İ :

Yani bunlar şimdilik yayınlanan belgelerde göze çarpanlar.
Bildiğin tek parti sultasını da bu belgelerden anlıyoruz adamlar her türlü cemaate ve partiye edilen küfürü ihbar olarak yolluyor,herkes çok rahat fişlenebiliyor.
Bunları zaten biliyorduk,belgelerle iyice desteklendi.

Birde bdp'ye üye olup da ihbar eden adam,kendi kendine kahraman casus kıvamına mı gelmiş yoksa ciddi anlamda emniyete çalışan bir muhbir mi tam anlayamadım.Yani ilk seçenekse adamın hayal dünyası bitti,ikincisiyse amatörlükte sınır tanımıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...