Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni soru: Şişli'ye nasıl gidilir?

Theridone

Öne çıkan mesajlar

benim anlattığım yöntem öğrenci akbilin varsa 2 liraya geliyo. eğer normal akbilin varsada 4 liraya falan geliyo. havataş sanırım 10 liraya yakın bişi alıyo taksim için. 2 vesaitede laf ediyosan hiç gelme istanbul'a :D annem bi ara işe gitmek için 3 vesait kullanıyodu her sabah.

ha ayrıca metro + metrobüs yöntemiyle 0 trafik oluyo hertürlü. havaalanı taksim otobüsü trafikte kalabilir saatine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

havas'in iznini kaldirdi ibb, havatas diye cakma bi firma calisiyor artik. o da taksime kadar, yani illa inip bineceksin.
ataturk havaalaninda oldugunu varsaymis herkes, ona gore tramvayla bahcelievler, bakirkoy, zeytinburnu ya da merter istasyonlarindan birinde inip metrobuse binersen en hizli sekilde ulasirsin.
96t ile ekspres taksim, oradan da ikinci bir otobus ya da metroyla sisli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

applev0dka said:

saat kacta geliyorsun ?

ben seni havaalanindan alayım besiktasa gidelm güzel bir durum ısmarla bana sonra şişliye bırakym seni :D emin ol havaş'a binmekten daha kısa surer durum yemesi dahil :D

beşiktaşta güzel dürüm nerde var yav.

katık ?

abi bide havaş demeyin adama 20dakikalık yolu 1 saatte gidicek sabah trafignde
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

kozalak said:

applev0dka said:

saat kacta geliyorsun ?

ben seni havaalanindan alayım besiktasa gidelm güzel bir durum ısmarla bana sonra şişliye bırakym seni :D emin ol havaş'a binmekten daha kısa surer durum yemesi dahil :D

beşiktaşta güzel dürüm nerde var yav.

katık ?

abi bide havaş demeyin adama 20dakikalık yolu 1 saatte gidicek sabah trafignde

katık demeye gelmiştim ben de=)..evet katık harika
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...