Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MLG Winter Starcraft 2 turnuvası

kzpmaza

Öne çıkan mesajlar

yvz said:

dbfrd said:

ve 2 mech oynayan oyuncu da kazandı.

demek ki neymiiiiiiiiiiş, mech viableymiiiiiiiiiiiş.

yok deme öyle kesin zerg kötü oynamıştır. başta sonda ortada şurda burda bir şeyler olmuştur. yoksa mech tutar mı ? noob musun ?

hahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahaha :D

NesTeanin koluna kramp girmiştir oynayamamıştır late game, başka acıklaması olamaz :D :D :D :D :D

Shethinde karnı acıkmıştır oyun ortasında, kesin ondan yenildi :D :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

dbfrd said:

yvz said:

dbfrd said:

yok deme öyle kesin zerg kötü oynamıştır. başta sonda ortada şurda burda bir şeyler olmuştur. yoksa mech tutar mı ? noob musun ?

NesTeanin koluna kramp girmiştir oynayamamıştır late game, başka acıklaması olamaz :D :D :D :D :D

nestea mi ? sheth mi ??!?!? yaaa ben de iyi zergler yenildi sandım mech e karşı sen öyle diyince..nestea kim ya? noob musun nesin bunları mı örnek veriosun ? bak birde leenock falan demiş, gittikçe kendini komik duruma düşürüyorsun haberin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi kendinize çok güzel eğlenmişsiniz. Eğlencenizi bozmak istemem ama hala Winter Arena ve RoG'daki TvZ'lerin ezici çoğunluğunda bio-mech yapılıyor. Mech, 1 yıldır yaklaşık her 5-10 TvZ'den birinde görünüyordu zaten, hiçbir artış yok. İsterseniz her mech yapılmayan TvZ'den sonra ben de gelip buraya kinayeli yorumlar yazayım, borçlu çıkarsınız bence.
Sosyal ağlarda paylaş

yvz said:

dbfrd said:

yvz said:

dbfrd said:

nestea mi ? sheth mi ??!?!? yaaa ben de iyi zergler yenildi sandım mech e karşı sen öyle diyince..nestea kim ya? noob musun nesin bunları mı örnek veriosun ? bak birde leenock falan demiş, gittikçe kendini komik duruma düşürüyorsun haberin yok.

Tabi ya bide Leenock diye bir ilk okullu yenildi thorzainin mechine :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...