Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zone of immunity

saplashaman

Öne çıkan mesajlar

Marty said:

israilin kopegi gibi dolaniyoruz. arada medyada artislik olsun, araplarin da takdirini alalim diye 2 ters laf soyluyo rte, sonra gonlunu aliyo, normal kuyruk sallamaya devam.

sen de diyosun ki israille savasicaz. OK.

this

bide cemaaat de cok seviyor israili, bole ideolojik israil karsiti hakan fidan gibi adamlar mossad araciligi ile servsi edilen belgelerle desifre ediliyor filan

zone of immunity dedigimzi oaly ise bir terimdir, bi yahudinin kafatasi kemigine denir bu, islerine gelmeyen hicbir dusunce o kalin kafalarindan iceri ne yazikki girmez, islerine gelmeyen her turlu dusunceye immune dur bunlar

http://1.bp.blogspot.com/_F9LNLdXKCIs/StSMEop4kZI/AAAAAAAAAcA/JSM50KgfSYE/s320/jew-bwa-ha-ha.gif
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

kıbrıs civarında üs açma durumu v.s varmış galiba,bir türkiye vs israil savaşının ayak seslerimi acaba?

sanmiyorum AKPnin tek olayi sov, RTEn'n falan dediklerinin yaptiklarinin gazina gelme. FULUSTUNLULERU HEP OLDURDONOZ diye sovunu yapip, Darfurda katliam yapan Omari potansiyel bir petrol anlasmasi icin kirmizi halilarla karsiliyor (abartmadim kelimesi kelimesine dogru isterseniz her birinin haberlerini bulurum).

Kisacasi RTE de herkes gibi poltika yapiyor, orda dunyanin geri kalanindan bir farki yok. Avrupa, Amerikanin da asagi kalir yani yok sizi kurtarcaz diye girip ulkeyi somuruyorlar. Savas cikmasi icin boyle sovlardan ziyade ciddi bir cikar catismasi, baya pragmatik bir sebep olmasi lazim. Oyle ideoloji farkindan falan savas cikmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Marty said:

israilin kopegi gibi dolaniyoruz. arada medyada artislik olsun, araplarin da takdirini alalim diye 2 ters laf soyluyo rte, sonra gonlunu aliyo, normal kuyruk sallamaya devam.

sen de diyosun ki israille savasicaz. OK.

this

bide cemaaat de cok seviyor israili

http://img121.imageshack.us/img121/2946/82275494.jpg

Brohug

http://cdn1.tabletmag.com/wp-content/files_mf/12894917941268367481foxman.big.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

saplashaman said:

kıbrıs civarında üs açma durumu v.s varmış galiba,bir türkiye vs israil savaşının ayak seslerimi acaba?

sanmiyorum AKPnin tek olayi sov, RTEn'n falan dediklerinin yaptiklarinin gazina gelme. FULUSTUNLULERU HEP OLDURDONOZ diye sovunu yapip, Darfurda katliam yapan Omari potansiyel bir petrol anlasmasi icin kirmizi halilarla karsiliyor.

Dünyada ikiyüzlü davranan ilk ve tek devlet biziz galiba:)

P.S.

AKP'nin İsrail konusunda kesinlikle samimi olduğuna inanmıyorum. Başbakan ADL'den son 100 yılda sadece 11 kişiye verilen cesaret madalyasını alırken İsrail diye bir devlet yok muydu, Filistin'lilere o zaman eziyet edilmiyordu diye sorarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla hepinizde haklısınız,onun için herkes birbirini yesin,artık siyaset düşünmeyi konuşmayı v.s bırakıyorum.

akp nin yaptığı bir icraatı övünce şakirt ilan ediliyorum,cübbeli diince cemaatçi,şimdi god of war desem ateist ilan edilicem en iyisimi ya kendime bir kisve buliim,yada susiim

sus!
Sosyal ağlarda paylaş

böyle indirek sorulara bile gerek yok ki diyorum ben size hem Abdullah Gül hem RTE ülkesinde katliam yapan adamı petrol anlaşması için kırmızı halılarla karşılıyor (şaka değil bildiğin kırmız halı), sonra anıtkabir ziyaretine falan götürüyorlar.

İnanmıyorsanız buna hata edersiniz buraya koyarım hepsini hiç bir şüpheye mahal vermeyecek kaynaklarını. Daha önce koydum bu foruma zaten.

Bundan öte spekülasyon yapmaya gerek yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

evet haklı olabilirsiniz gerçekten,acaba bunların nille fırat arası muhabbetleriyle alakalı olabilirmi?

güç sahibi yahudilerin eski ahit'teki kehanetleri gerçekleştirmek gibi bir saplantıları var, kehanetten ziyade bir guide gibi görüyorlar yüksek bir varlık tarafından (yahweh) verilen. adamlar israil'i tekrar kurdu bu kehanetler doğrultusunda. türkiye ve israil arasında geçen bir savaş ve sonrasında kıyamet olacağı da öngörülüyor eski ahitte (en azından böyle yorumlamışlar rte falan yazmıyo yani eski ahit'te).

herifler sırf kehanetlere uymak için süleyman'ın tapınağını tekrar inşaa etmeye kalkıyorlardı en son, nooldu o bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...