Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş arayan

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Şunları ekliyorum hemen:

Maaş: 3000$ (üstü de olabilirmiş kişinin kalifiye olması vs gibi size bağlı yani) ve 6 ayda bir çift maaş.

Yılda en az 1 ay uzak doğuya seyahat oluyormuş. Ve ayda bir defada Avrupa seyahatı söz konusu olabiliyormuş 1-2 günlük kısa ziyaretler.
Sosyal ağlarda paylaş

EmenikeNiangSow said:

Şunları ekliyorum hemen:

Maaş: 3000$ (üstü de olabilirmiş kişinin kalifiye olması vs gibi size bağlı yani) ve 6 ayda bir çift maaş.

Yılda en az 1 ay uzak doğuya seyahat oluyormuş. Ve ayda bir defada Avrupa seyahatı söz konusu olabiliyormuş 1-2 günlük kısa ziyaretler.

Şimdi daha oturaklı oldu tabii.. En azından karşılığı parayı veriyorlar adamlar.

Bir de herkes ne kadar çalıştığını yazmış da, iş ilanına göre yorum yaptım ben. Evet, türkiyede normal bir çalışan sömürülmeye açık, şirketler de elinden geleni yapıyorlar. Ama bu ilanda aranan sıradan çalışan değil, hem 5 sene tecrübeli, hem seyahat edecek, hem yabancı dil (ki şirket sırf hava olsun diye değil hakkaten kullandırtmak üzere istiyor bunu belli ki) hem askerliği tecilli falan eleman arıyor. Haliyle o kadar çalışması zor demiştim ben :)

Yine de bu maaşa tüm bu şartlara ve çalışma koşuluna uyan eleman zor bulunabilir, "artık olduğu kadar" için normal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...