Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kadını büyülemenin sırrı ,

wheaston

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Herkese veriyor falan demedik, gidip oraya buraya çekeceksen eglencesi kaçar bu işin.

yiyişmekten de kastım dürüst olmak gerekirse birbirinizin sırtını sıvazlayım ekieki yapmanızdı.

Hatta özür diliyim onun için extreme olmuş biraz. <3

ve xunn
Julia said:

bu son attıgım mesaj , allah kahretsin hepinizi

mesajını görünce fake olmadığından emin olur ve geri adım atar.
Sosyal ağlarda paylaş

BOYLE SEYLERE KANMAYIN FAKE LERE INANMAYIN !
BlackLabelSociety nin fake idir KANITLARIM VAR... Julia DH den Geldi BU VELET Julia Da benim RUS sevgilim diyecekti olmadi KANMAYIN BU ANNESIZ OROSPUCOCUKLARINA ANNELERINI SIKTIKLERIMIN PICLERI LAN ANNENIZI IZLIYORUM LAN SUAN
AMA BAK ARKADASLARINA ULASTIM LAN PIC ONLAR BIKAC BILGI VERDI A.Q CAM YAKINDA BITTIN OLM SEN YOKSUN HAYATIN BITTI LAN SENIN PIC PEZEVENK DH DE BANLANDIN BURAYA ZIPLADIN nIYE KONUSMUYORSUN NIYEE GITTIN HA ??? A.Q mun Angrora YUNlu KAzakla Oturup daracik ananin amindan Bizi Trollemeye calisan pic... DIMI PICCCCCCCCCC ANNENIN AMINDA TROLL YAP PICCCCCCC OROSPU COCUGUSUN ISTE LANNNNNNN BUNDAN SONRA STALKERINIM LAN SENIN ....

NOT": O VELET BANLANACAK Yoksa Ben Hep Buradayim.... Accountum yoktu paticikte Bu picin yazilarini Gorunce CILDIRDIM... DH DEN STALKERIYIM PICIN...
Sosyal ağlarda paylaş

BlackLabelSociety nin fake idir KANITLARIM VAR... Julia DH den Geldi BU VELET Julia Da benim RUS sevgilim diyecekti olmadi KANMAYIN BU ANNESIZ OROSPUCOCUKLARINA ANNELERINI SIKTIKLERIMIN PICLERI LAN ANNENIZI IZLIYORUM LAN SUAN
AMA BAK ARKADASLARINA ULASTIM LAN PIC ONLAR BIKAC BILGI VERDI A.Q CAM YAKINDA BITTIN OLM SEN YOKSUN HAYATIN BITTI LAN SENIN PIC PEZEVENK DH DE BANLANDIN BURAYA ZIPLADIN nIYE KONUSMUYORSUN NIYEE GITTIN HA ??? A.Q mun Angrora YUNlu KAzakla Oturup daracik ananin amindan Bizi Trollemeye calisan pic... DIMI PICCCCCCCCCC ANNENIN AMINDA TROLL YAP PICCCCCCC OROSPU COCUGUSUN ISTE LANNNNNNN BUNDAN SONRA STALKERINIM LAN SENIN ....

NOT": O VELET BANLANACAK Yoksa Ben Hep Buradayim.... Accountum yoktu paticikte Bu picin yazilarini Gorunce CILDIRDIM... DH DEN STALKERIYIM PICIN..
Sosyal ağlarda paylaş

NOT": O VELET BANLANACAK Yoksa Ben Hep Buradayim.... Accountum yoktu paticikte Bu picin yazilarini Gorunce CILDIRDIM... DH DEN STALKERIYIM PICIN
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...