Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kadını büyülemenin sırrı ,

wheaston

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Günlükte masaj dagıtıyordun ya onunla dalga geçiyoruz.

http://i.imgur.com/0vkkc.jpg

arkadaşım sen dengesiz misin ? burda arkadasım olan bi insanla geyik te yaparım masaj vs. diye istedigimi konusurum sen mi karışcan buna ?

vermek ne demek ya ? sen kimle konuşuyosun ? 3 gram erkekligin varsa bunları reel de söylesene suratıma alayım aşagı seni.

hepinizin allah cezasını versin sokakta tüküren adamdan farkınız yok alın forumunuzu da başınıza çalın sizin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Hah işte daha balonun patlamadan(BURAYA ÇOK SÜPER PUN SOKMAMAK İÇİN ÇOK ZOR DURUYORUM DA BANLANIRIM SİZ ANLADINIZ) sen böyle tanıyıp tanımadıgın herkese ay oranı da ovarım, ay bilmem ne yaparsan ben de fake diyip sabahlara kadar dalga geçerim, herkes de geçer.

Hiç kusura bakmayacaksın yani.

Also fake.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Hah işte daha balonun patlamadan(BURAYA ÇOK SÜPER PUN SOKMAMAK İÇİN ÇOK ZOR DURUYORUM DA BANLANIRIM SİZ ANLADINIZ) sen böyle tanıyıp tanımadıgın herkese ay oranı da ovarım, ay bilmem ne yaparsan ben de fake diyip sabahlara kadar dalga geçerim, herkes de geçer.

Hiç kusura bakmayacaksın yani.

Also fake.

arkadaşım benim namusumu degerlendircek otorite sen misin ? istedigime istedigimi derim.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Julia said:

arkadaşım benim namusumu degerlendircek otorite sen misin ? istedigime istedigimi derim.

Benim bence.

http://i.imgur.com/i7MqL.jpg

Hatta herhangi biri. Forum burası, bunun için var.

Aksi takdirde git msn yap ayar almak istemiyorsan.

bak arkadaşım burda geyik yapılır konuşulur sen de istedigini dersin ufak capta herkesin toleransı olur ama forumda olsa bu sana benim namusum hakkında yorum yapma hakkını vermez , kimsenin hakaret boyutuna goturmeye hakkı yok durumu , dedigim gibi 3 gram adamlıgın varsa "herkese veriyor " , " gitsin onla yiyişsin " lafını gelir suratıma söylersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...