Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

babam ve megadeth(!?)

Norton_Antor

Öne çıkan mesajlar

biraz önce odamdayım yine tabii ki bilgisayar başında:)babam geldi birşeyler söyledi.ben gitmesini bekliyorum hala duruyor sonra dedi bu çalan ne diye.dedim megadeth(foreclosure of a dream).güzel bir müzik falan dedi.jethro tull'a benzio dedi(alakası yok o sert ne bulursa jethro tull a benzio der:)) güzel ama gürültülü müzik değil falan dedi.bende metal gürültülü bir müzik değildir içind eo kadar çok melodi vardı ki falan dedim .siz önyargıyla yaklaşıosunuz falan dedim.bakalım ne oalcak ileriki günlerde babamı da alıştırayım bunlara ortak bir yönümüz olsun.ki babam da türk sanat müziği falan seven bir adamdır yani:)[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

son projem:yemek yerken ağzından ses çıkaranları öldürme derneği

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

babanın blue jean+megadeth t-shirtuye konserlerde yanında kafa salladıını ve boynuz yaptıını düşünebiliomusun :D[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

bak megadeth in countdown albumunu benim peder de dinlerdi... arabada giderken gaza gelirdi bi de heueheheh ama en çok manowar da coşardı valla... artık yaşlandı kafası kaldırmıo o ayrı...

(ne? ben de mi yaslandim???? :P)[signature][hline]I have been where the sun never shines...
Sosyal ağlarda paylaş

Solist (aynı zamanda gitarist) ölünce haliyle...[signature][hline]Zed, 07 Haziran 2004 18:17 tarihinde demiş ki:
eheh will smith'in olması iyice izlenmez kılar filmi sanırım. adamı ne zaman görsem böyle yavşak yavşak "welcome to miami miami!" deyişi geliyo gözümün önüne.
Sosyal ağlarda paylaş

Annem TRT Türk Halk Müziği ses sanatçısı, arabada In Flames dinliyoz ehue.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Babam Turk Sanat Muziğini Umit beseni Erkin Korayı Faln Sever Eskilerden takılı böle Nostaji faln .. Yabancılardanda Modern Talking faln Dinlerler ehh işte bizim zamanımızda böle şarkılar Yoktu bunlar vardı faln :) ..
Annemde Aynılarını Dİnler ama Sayemde MusicWoman Oldu .. Hertürlü şarkıyı biliyor valla Söylüyor .. Dün Mesala Bi Olay geldi Başıma Usher - yeah Dinliyodum annem geldi Yeah yeah yeah faln dedi KoptuM Gülmekten bakıom sözlerini faln sölemeye çalışıor (Yanlış Söylüor tabi ama) Çok Hoşuma gitti yani :D ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''R/U''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 15 Ekim 2004 20:12 tarihinde demiş ki:
Solist (aynı zamanda gitarist) ölünce haliyle...

sallama:D dave mustaine gayet güzel bir şekilde yaşıyor şu anda.yeni albümü bile çıktı megadeth'in the system has failed o da.kolunu sakatlamıştı mustaine gaza geldi dağıttı grubu şimdi toparladı yine.ama eskilerden kovmuş olduğu davulcu nick menza var sadece.bassta iced earth den james macdonough gitarda da king diamond gitaristi glen drover var.[signature][hline]administrator error

Sosyal ağlarda paylaş

Felç oldu Mustaine ipnesi, düzeldi herif yine. Hiç sevmem valla ben onu.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

beni bu tarz dinlemedeki en büyük etken babamdır zaten.kendisi pink floyd,deep purple,led zeppelen,queen,jethro tull,santana,g'n r...vs vs gibi grupları daha ben bacak kadarkene bana kulaklık dayayıp dinletmeye başlamıştı.sonra ben 5-6. sınıftaykene baya baya bu grupları sevdim falan ama bir kız arkadaşımın katakullisine gelerek iced earth - watching over me adlı paraçyı dinledim ve iflah olmadım:-)
sonracığıma blind guadian falan dinlemeye başladım 4 senedir diliorum.ee babamda zaten rock dinliodu hafif senfonik metale kaydırdım diyebilirim onuda:) zaten yabancı değil metal müzik sevio...death'in sound of perseverance albümünü bile dinletmiştim ''vokal olmasa sırf müzik olsa daha güzel olurdu'' yorumunu yapmıştı hehe:)
ilk konserime(pentagram) babamla birlikte gidip kafa sallamak kadar güzel bişey olmasa gerek heralde;)[signature][hline]Alexi_Septimus, 28 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
Tanrıya diyalektik materyalizm'i anlatmak lazım

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 15 Ekim 2004 22:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 15 Ekim 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
Felç oldu Mustaine ipnesi, düzeldi herif yine. Hiç sevmem valla ben onu.

gelç falan olmadı sol elinde bir sinir iltihabı oluştu.para ve düzgün doktorlar bi araya gelince de düzeldi.adım adım haber verdi dinleyicilerine mustaine.o da seni sevmiyordur eminim ki:D[signature][hline]administrator error

Sosyal ağlarda paylaş

Benim babam da Pink Floyd, Deep Purple, Rolling Stones falan dinler. (Doğaldır.) Opeth'i de çok sanatsal buldu dinlettiğimde. A Fair Judgement'ı da çok seviyor kendisi. Iron Maiden'ın Iron Maiden albümünü, Judas Priest'in Screaming for Vengeance'ını dinlettim onları da beğendi. :)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arada çıkıyor böyle durumlar...

Benim babam da çok saygı duyulacak adamdır. Zaten gençliğinde de uzun saçlı asi gençmiş, yaz tatilinde yurtdışında böğürtlen toplayıp para kazanırmış, otostopla tüm Türkiye'yi gezmiş falan... Çok saygı duyarım. Müzik olarak da eskilerden Deep Purple falan dışında Metallica falan dinler, hatta kardeşimle konserlerine gitmişlerdi Türkiye'ye geldiklerinde... Bunun dışında bilgisayar da oynar, Red Alert, King, Age of Kings, StarCraft, Addition Pinball (Bu muydu şu worms ve race temalı olan) falan...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

benim babamda manyak mayın tarlası oynuyo lol ciddi ama hala çözemiyom nasıl öyle hızlı oynadığını

onun dışın da nightwish genelde ebeveynler tarafından beğenilen bi grup benim annem falanda beğenmişti[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

benim babam senin babani dover tartismasina donmesin
ya da benim babam bu oyunlari oynar tartismasina

birinde kitlerim birinde yollarimb ilg oyununa, hangisi hangisi bulana gazoz kapagi! :P

Evde caz dinleyin, Pink Floyd dinleyin, King Crimson dinleyin, hic bisi demiyolar, hatta bilmiyolarsa ne guzel muzik bunlar olm muzikszevkin cok gelisti ay ay diyolar[signature][hline]Silence in the studio!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...