Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BEDAVA ALARM SİSTEMİ VERİYORUM ACİL

ismetto

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar yakın tarihte bir dükkan açtım. Malesef işler ii gitmedi. Bende Pronete üyeydim. Sunulan hizmette kusur yok. Lakin sözlemede 24 ay zorunlu kullanım maddesini görmemişim. Dükkan kapanınca elimde patladı. Tazminatını ödeyecek durumum olmadığı için, Kurulum taşıma vs ücretsiz heabımı bedava olarak veriyorum. Eğer Güvenlik sistemi isterseniz. Bedava verebilirim hesabımın borcu yoktur. iletişim için 05364197889 dan bana ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

ismetto said:

Arkadaşlar yakın tarihte bir dükkan açtım. Malesef işler ii gitmedi. Bende Pronete üyeydim. Sunulan hizmette kusur yok. Lakin sözlemede 24 ay zorunlu kullanım maddesini görmemişim. Dükkan kapanınca elimde patladı. Tazminatını ödeyecek durumum olmadığı için, Kurulum taşıma vs ücretsiz heabımı bedava olarak veriyorum. Eğer Güvenlik sistemi isterseniz. Bedava verebilirim hesabımın borcu yoktur. iletişim için 05364197889 dan bana ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

lol

bedava verebilirim? bir de üstüne para mı alacaktın? AHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadığım şey şuraya adam gibi bişey yazdım. Olay bumudur. Yermekmidir?.. Beyinsizliğin son safhasındaki, jenerasyonun örneklerini görmekten bıktım..
throine Kitlicekmişim vs? ne diosun be kardeşim sen? Yaşadığın hayatın yaşı kaç? Kaçlık adamsın sen? Derdin sinir etmekse gel dolaylı görüşelim. Alınmış kaşların fönlü saçlarını görmek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...