Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danimarka - Türkiye

Mave

Öne çıkan mesajlar

En tipik özeLLiğimdir , anLamsız ve boş cümLeLeri anLayamamak.
Peki sen hiç anLatamadığını ya da anLatmak istediğin şeyLerin asLında anLamsız oLduğu için bunLarı bir cümLede toparLamaya çaLışmanın da anLamsız oLacağını ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bana göre dün servet iyidi deniz için birşey diyemem oynamadı serkan zaten son dakıkalarda girdi bana göre bu takımda tek olayı ibrahim bozuyor kım ne derse desın adam top harıcı herseyı yapıyor adam oynadıgı dakıkaların cogunu hakeme zırlayarak gecırıyor birde bence bu takımda huseyın kesıcı formatta oynayamaz teknık yok yanı bır roy keane de kesıcı ama yeteneksız deıl :P[signature][hline] °_°
Sosyal ağlarda paylaş

Servet degil de Tolga ve Huseyin'e `Gereksiz` diyen adam ya maci izlememi$tir ya da futboldan hic anlamiyordur. Huseyin takimda en cok ko$an adamdi. On libero olarak oynayan birinden beklenecek her $eyi verdi. Tolga ise takimin defanstaki `en iyi`siydi. Neyini begenemediniz anlamadim...[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

[Bu mesaj -Wissy tarafından 14 Ekim 2004 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ön Libero ya da defans oyuncusundan tek bekLenen topLarı kesip saçma sapan yerLere vurması değiLdir , top kesmenin yanında topu oyuna sokma , rakibe sağLam basma , arkaya rakip sızdırmama gibi özeLLikLeri de buLunması gerekir.
MaLesef ne toLga da ne de hüseyinde bu özeLLikLer mevcut değiLdir.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Ne mutludur ki kendilerinde bu ozellikler mevcuttur. Bir stoperden topu `cok iyi` oyuna sokmasi beklenmez. Bu on liberonun gorevidir. On libero olan Huseyin de topu oyun kurucumuz Emre'ye gecirmede bir sorun ya$amami$tir. Ilk toplara basarak defansi rahatlatmi$tir. Tolga ise kendinden bekleneni fazlasiyla vermi$ takimimizin 7 ki$i atak yaptigi donemde yedigimiz kontrataklar di$inda adam kacirmami$, kolay eksilmemi$tir.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 14 Ekim 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
Ön Libero ya da defans oyuncusundan tek bekLenen topLarı kesip saçma sapan yerLere vurması değiLdir , top kesmenin yanında topu oyuna sokma , rakibe sağLam basma , arkaya rakip sızdırmama gibi özeLLikLeri de buLunması gerekir.
MaLesef ne toLga da ne de hüseyinde bu özeLLikLer mevcut değiLdir.

Topu oyuna sokan oyunu kuran ön liberoysa orta saha da kalabalık etsin diye mi alınıyo. Evet sorun yaşadılar defans olarak topu ileri aktarmada ama bu onların değil ersun yanalın suçu çünkü nedense ortasaha ile defans arasında 4 tane danlı oyuncu vardı. Onlarda uzun top oynadılar mecburen tabi karşıdaki hayvan gibi uzun olunca topu ortasahada durmayan orta saha oyuncularına aktaramamış oldular.[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 14 Ekim 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
MaLesef ne toLga da ne de hüseyinde bu özeLLikLer mevcut değiLdir.

ön libero tanımına katılıyorum ama tolgada bunların olması gerekmiyor zaten ön libero değil ama hüseyin konusunda haklısın. yaşı kaç bilmiyorum ama şu haliyle çok sağlam olduğunu düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nameless13, 14 Ekim 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
dün fatih yerine adamım bombacı hamit oynasaydı daha bir farklı olurdu işler
avrupadaki en hayvan şut çeken adamlara sahibiz ama sadece 1 tanesi ilk onbirde başlıyor ne biçim iştir

Yalnız milli takımın gol prensibi uzaktan vurup gol atmak değildi ceza sahasına yakın kısa paslarla ilerlemek veya yandan orta idi kısa pas olayında Hamit bir şeyler yapabilir miydi bilemem ama öbür türlü pek bir şey yapamazdı[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 14 Ekim 2004 18:36 tarihinde demiş ki:
mave futboldan anlamadığını ispatlamak için elinden geleni yapmışsın da, lol be yani. insana tiksinme duygusunu yaşatan servete hayvan diyecek kadar abartan, ve hatta ondan muhtemelen 30 kat daha hayvana benzeyen sen bir fenerbahçeli futbolcuyu takdir edemeyecek kadar objektiviteden uzaksan bu senin sorunun.

Ümit Özat GaLatasarayın futboLcusu mu ?
İnsanLarı hayvanLardan ayıran en büyük özeLLik okuyabiLme ve okudukLarını anLayabiLme farkıdır. Nitekim insanLarın birbirLerine destek çıktığı gibi hayvanLarın da içgücüLeri iLe birbirLerini koruyup koLLadıkLarı aşikardır. Doğanın kanunu bu , büyük baLık küçük baLığı yer , akıLLı aptaLı ezer.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 14 Ekim 2004 17:58 tarihinde demiş ki:
Ne mutludur ki kendilerinde bu ozellikler mevcuttur. Bir stoperden topu `cok iyi` oyuna sokmasi beklenmez. Bu on liberonun gorevidir. On libero olan Huseyin de topu oyun kurucumuz Emre'ye gecirmede bir sorun ya$amami$tir. Ilk toplara basarak defansi rahatlatmi$tir. Tolga ise kendinden bekleneni fazlasiyla vermi$ takimimizin 7 ki$i atak yaptigi donemde yedigimiz kontrataklar di$inda adam kacirmami$, kolay eksilmemi$tir.

NTV de 90 dakika adında bir program var hiç seyrettin mi ? HıncaL uLuç geçen hafta orada rakamLar iLe bütün defansın kaptığı , kaptırdığı topLar iLe çaLınan topLar ve yapıLan top kayıpLarını rakamLar iLe biLdirdi. Grubun en dandik takımı oLan Kazakistan maçında Türkiye defasının saçma sapan harcadığı top sayısı 85 idi. Yazı iLede yazayım SEKSEN BEŞ.
Bu durumda hangi hüseyin veya hangi serkan veya hangi toLga veya hangi servet topu oyuna sokma ve isabetLi pas atma konusunda başarıLı.
Yoksa Danimarka maçında bu rakamın çok fazLa değiştiğini mi düşünüyorsun ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

isabetli pas atamamaları değil sorun hadlerini bilmemeleri. kendilerini maradona sanıp sürekli topla oynuyorlar. halbuki yetenekleri ölçüsünde basit oynasalar bu sorunlar hiç olmicak. ha işte burda önlibero sorunu da giriyor devreye. orada iyi bir ön libero olsa topu defanstan alsa bunlara hiç gerek kalmicak
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Trabzonla alakam olmamasına rağmen Hüseyin ile Tolga'nın mevkilerinde oynayabilecek en iyi adamlar olduklarını düşnüyorum. Zaten bizim milli takımımız hiç hatasız oyunculardan kurulu olsa biz Dünya Kupası'nı da alırız Avrupa Şampiyonluğu'nu da. Tabii ki hata yapıcak milli takım. Ama azıcık yapıcı eleştiri yapın sizde. Adamları yerden yere vururken onlardan iyi oynayacak adamlarıda söyleyin ona göre mantıklı/mantıksız diyelim.

Daha önce Hakan Ünsal'ı ve Ergün'ü önermiştin sanırım sol bek'e? Bu tarz şeyler söylersen ciddiye alınmayı beklememen gerekir.

Bence Danimarka maçında Ersun Yanal'ın tek hatası vardı o da ikinci yarıda Fatih Tekke'yi oyundan alıp, Hamit'i oyuna sokmaması. Geri kalan kadro elimizdeki en iyi ve en formdaki oyunculardan kuruluydu.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

ELimizdekiLerin en iyiLer bunLar ise vay haLimize , üLkede futboLu yasakLasak daha iyi[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkartayım
1. VoLkan ( FB )
2. Ümit Özat ( FB )
3. Kürşat ( Ç.Rize )
4. İbrahim ÜzüLmez ( BJK )
5. Emre BeLezoğLu ( İnter )
6. Timuçin Beyazıt ( DenizLi )
7. Gökdeniz Karadeniz ( TS )
8. Tuncay ŞanLı // ( FB )
9. Hakan Şükür ( GS )
10. Fatih Tekke ( TS )
11. Hasan Şaş // ( GS )[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü

[Bu mesaj Mave tarafından 15 Ekim 2004 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende onu bekliyorum işte.
3 defans, üstelik birde ikisi kanat üzerine yoğunlaşmış olduğu halde, hatta ve hatta kürşatında süper bir adam olduğunu göz önüne alarak yazdı heralde. Orda kürşat değil stam-thuram-ferdinand karışımı bişey olsa bile 2342423 tane gol yersin =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...