Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Juve turk oyuncularını kıskaca aldı :)

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

iki gun once bir basın kurulusunda juve trezeguetin yerine carewi istiyor yazıyordu baktılar heralde fazla ses yapamadı simdide juve hoydonku istiyor diolar bu ne be yakındada artık hakan sukur isticek sonra da fatih tekkeyi ole bi dolascak dort buyukleri heralde...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Tekke juve'de ortalığı kasıp kavurur bence. çok yetenekli forvet son bjk maçında tsubasanın vuramayacağı bi şekilde 2 metra yüksekteki topa vole vurdu. Onun dıışında tüm ligdeki maçlarında da coştu. Çok formda şuan eğer giderse juveye biraz daha profesyonel olmayı öğrenirse baya başarılı olacağına inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Trezeguet daha uzun sürecek bir sakatlıktaymış ama unutmayalım ki bir İtalyan klubü sadece senede 1 Avrupa Birliği dışından oyuncu alabiliyor bu yüzden Avrupa Birliği dışından bir oyuncu alıncaksa daha iyi kalitede olması lazım hele bu oyuncu Juve ye gidecekse[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

afedersiniz ama fatih tekkeyi kim istemiş?

daha kise istemeden ts satmaz falan muhabbetine girmişsiniz :)[signature][hline]Heyd Spinner Ranger @ Eclipse Galaxy with Freedom Fighters
Tunc'h Skydigger @ Infinity (retired)master Chef with (crashed)Ephesus Sentinels
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 09 Ekim 2004 01:18 tarihinde demiş ki:
Valla demessem çatlarım aptalın teki. Kendi kendisini harcayan bi bunu gördüm birde kaleci fevzi.

fevzi kendisini harcamış? Nasıl yani şimdi bunu ciddi mi yazdın anlamadım ama o adamın kalecilikten zerre kadar çaktığı yok anca penaltılardan önce şov yapmayı bilir sonrada topu içeri alır..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...